امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۱۰:۰۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 72362
تاریخ انتشار: ۱۰ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 77
آرمان وطن‌دوست امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سنندج به تشکیل جلسه اضطراری ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان‌های بانه و سقز با هدف افزایش مراکز اسکان ...

آرمان وطن‌دوست امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سنندج به تشکیل جلسه اضطراری ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان‌های بانه و سقز با هدف افزایش مراکز اسکان مهمانان نوروزی اشاره کرد و اظهار داشت: در این جلسه مصوب شد چهار سالن ورزشی و 9 مدرسه دیگر به مراکز این دو شهرستان اضافه شود.

وی ادامه داد: با توجه به افزایش ورود مسافران و گردشگران به شهرستان‌های بانه و سقز جلسه اضطراری برای اضافه کردن و اختصاص 2 سالن ورزشی و 5 مدرسه برای اسکان مسافران ورودی در بانه تشکیل شد و مقرر شد در این مکان‌ها امکانات لازم برای ارائه خدمات به مسافران و گردشگران فراهم شود.

معاون گردشگری اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کردستان خاطرنشان کرد: در شهرستان سقز نیز 4 مدرسه و 2سالن ورزشی به صورت اضطراری برای اسکان مسافران ورودی به این شهرستان تجهیز و در اختیار آنها قرار گرفته است.

وطن‌دوست از راه‌اندازی سامانه پیام کوتاه معرفی جاذبه‌های گردشگری استان کردستان خبر داد و گفت: این سامانه هر روز به معرفی یکی از مناطق و جاذبه‌های گردشگری و تاریخی در سطح استان کردستان می‌پردازد.

وی تصریح کرد: انتخاب این پیام‌های اطلاع‌رسانی طی جلسات کارشناسی داخلی بررسی و سپس از طریق سامانه پیام کوتاه ستاد اجرایی خدمات سفر استان به مهمانان، گردشگران و سایر شهروندانی که از استان‌های تهران، تبریز، همدان، اصفهان، کرمانشاه و غیره وارد استان می‌شوند ارسال می‌شود.

معاون گردشگری اداره‌کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کردستان در پایان اذعان داشت: در این سامانه شماره تماس‌های ستاد اجرایی خدمات سفر استان برای ارائه انتقاد، پیشنهاد و سئوالات مهمانان نوروزی درج می‌شود تا مسافران بتوانند با ارائه نظرات و پیشنهادات نقاط ضعف و قوت ستاد اجرایی خدمات سفر استان را بیان نموده و به این مرکز انتقال نمایند.
انتهای پیام/79002/ذ30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها