امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۱۹:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 72466
تاریخ انتشار: ۱۰ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۲:۵۰
تعداد بازدید: 78
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از استان سمنان، سردار اسکندر مؤمنی پیش از ظهر امروز در ارزیابی محورهای ارتباطی و راه‌های استان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از استان سمنان، سردار اسکندر مؤمنی پیش از ظهر امروز در ارزیابی محورهای ارتباطی و راه‌های استان سمنان در محل ایستگاه پلیس راه محور سمنان ـ دامغان، در جمع پرسنل نیروی انتظامی اظهار داشت: امروز باید بگوییم که از رانندگی هم‌وطنانمان و رانندگان عزیز در چند روز اخیر به هیچ وجه رضایت نداریم.

وی تصریح کرد: آغاز دور دوم سفرهای نوروزی با شمار قابل ملاحظه سوانح جاده‌ای همراه بوده است و از این بابت، باید گلایه پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی را به مردم کشورمان و رانندگان اعلام کنیم.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی افزود: بار دیگر بر رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی تاکید داریم و از هموطنان قانون‌مدارمان درخواست می‌کنیم تا هنگام انجام سفرهای نوروزی به توصیه‌های پلیس گوش فرادهند.

مؤمنی ادامه داد: رانندگان باید هنگام رانندگی، ضمن پرهیز از هرگونه عمل خطرساز و توجه به علایم راهنمایی و رانندگی، نهایت احتیاط را در دستور کار قرار دهند.

وی تصریح کرد: باید تا انتهای نوروز 93، به گونه‌ای رفتار ترافیکی داشته باشیم که افزایش تصادفات در دور روز اخیر تا حدود زیادی جبران شود و خانواده‌ها بیش از این داغدار و سانحه‌دیده نشوند.

انتهای پیام/2249/ذ20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها