امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۱۶:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7247
تاریخ انتشار: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۰۰
تعداد بازدید: 136
به گزارش خبرگزاری حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس حمید بقایی معاون اجرایی رئیس‌جمهور و رئیس نهاد ریاست جمهوری در پایان جلسه ...

به گزارش خبرگزاری حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس حمید بقایی معاون اجرایی رئیس‌جمهور و رئیس نهاد ریاست جمهوری در پایان جلسه امروز هیئت دولت و در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره ادامه یافتن سفرهای استانی گفت: انشاءالله این سفرها با قوت ادامه پیدا خواهد کرد.

وی در پاسخ به سوال دیگری درباره انتشار خبری پیرامون برکناری رویانیان از سمت مدیرعاملی پرسپولیس با حکم وی گفت: آقای رویانیان در زمانی که رئیس ستاد حمل و نقل کشور را برعهده داشتند از طرف ستاد کل نیروهای مسلح به نهاد ریاست جمهوری مامور شده بودند.

معاون اجرائی رئیس‌جمهور ادامه داد: من تنها حکم وی درباره مامور شدن به ریاست ستاد حمل و نقل سوخت را باطل کردم و این ربطی به بحث مدیرعاملی پرسپولیس ندارد.

بقایی همچنین در پاسخ به سوالی درباره اینکه آیا رئیس‌جمهور می‌تواند مرخصی بگیرد اظهار داشت: رئیس‌جمهور و بسیاری از وزرا از لحاظ اداری تابع نهاد ریاست جمهوری هستند.

وی افزود: رئیس‌جمهور نیز سوابقش مانند تمام کارمندان در نهاد ریاست جمهوری است کما اینکه آقای خاتمی هنوز کارمند نهاد ریاست جمهوری محسوب می‌شوند. همچنین آقای متکی و یا آقای فلاحیان نیز از نهاد ریاست جمهوری بازنشسته شده‌اند.

بقایی تصریح کرد افزود:‌ جانشین رئیس‌جمهور نیز معاون اول رئیس‌جمهور است.

وی درباره اینکه آیا آقای مشایی رئیس‌جمهور را در سفرهای استانی همراهی خواهند کرد یا نه گفت: در این باره نیز به طور حتم بر اساس قانون تصمیم‌گیری خواهد شد و ما تابع قانون خواهیم بود.

انتهای پیام/  
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها