امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۰:۴۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 72501
تاریخ انتشار: ۱۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۰:۴۸
تعداد بازدید: 158
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، حجت الا سلام احمد سالک در تجمع مردمی امروز دفاع از آمرین به معروف و ناهیان از منکر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اصفهان، حجت الا سلام احمد سالک در تجمع مردمی امروز دفاع از آمرین به معروف و ناهیان از منکر که به همت نیروهای خود جوش انقلابی در میدان انقلاب اصفهان برگزار شد اظهار کرد:  امر به معروف و نهی از منکر مسئله مهمی است که کمتر به آن در جامعه توجه شده، اما با این وجود مردم اصفهان همان طور که در جبهه‌های حق علیه باطل جان خود را فدا کردند، همچنان در این راه نیز حاضر هستند تا جان خود را فدای این راه کنند.

گفتنی است در این تجمع که با حضور پرشور مردم اصفهان و تعدادی از مسافران نوروزی برگزار شد تجمع کنندگان با قرائت قطع‌نامه، خواستار اجرای فریضه الهی امر به معروف و نهی از منکر، حمایت دولت و حاکمیت از این فریضه و تصویب قانون تشکیل سازمان‌های مرتبط در این رابطه شده و همچنین خواستار برخورد با اراذل  و اوباش و خاطیان متجاوز به آمران به معروف و برخورد قاطع با قاتل شهید علی خلیلی شدند.

در این تجمع همچنین مردم پلاکاردهایی با عنوان امر به معروف و نهی از منکر مانند نماز واجب است، عاملی که جامعه را اصلاح می‌کند تذکر لسانی است، سرگذشت مقلدان خمینی چیزی جز شهادت نیست، دغدغه فرهنگی رهبر انقلاب را جدی بگیرید، ظهور غیرت مرد در حفظ حیا خانواده اوست، ای مرجع قضایی اقدام انقلابی و حلقوم‌ها را می‌توان برید اما فریادها را نه، در دست داشتند.

گفتنی است این تجمع به همت جوانان پرشور و انقلابی اصفهان و به دنبال شهادت علی خلیلی طلبه جوانی که برای احیای فریضه امر به معروف و نهی از منکر جان خود را فدا کرد برگزار شد.
انتهای پیام/2301/ک20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها