امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۰۵:۳۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 72521
تاریخ انتشار: ۱۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 72
مهیار رستگار امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به وضعیت جاده‌های گیلان اظهار کرد: تمام محورهای اصلی گیلان ترافیک سنگین دارد. وی ...

مهیار رستگار امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به وضعیت جاده‌های گیلان اظهار کرد: تمام محورهای اصلی گیلان ترافیک سنگین دارد.

وی محورهای رشت ‌ـ قزوین و بالعکس، آستارا به اردبیل و چابکسر به رامسر را دارای ترافیک سنگین خواند.

فرمانده پلیس‌راه گیلان با بیان اینکه تغییرات جوی این استان آغاز شده است، تصریح کرد: در تعدادی از محورهای شرق و غرب گیلان شاهد بارندگی هستیم.

وی جاده‌های محورهای مذکور را لغزنده خواند و خاطرنشان کرد: از رانندگان می‌خواهیم در جاده‌های گیلان با احتیاط رانندگی کنند.

رستگار با تصریح بر اینکه طبق پیش‌بینی هواشناسی شرایط موجود تا یکی دو روز آینده ادامه دارد، متذکر شد: رانندگان در جاده‌های گیلان با توجه به تغییرات جوی قوانین را رعایت کنند.

وی رعایت سرعت مطمئنه، پرهیز از سبقت‌های نابه‌جا و رعایت فاصله با خودروی جلویی را مورد تاکید قرار داد.

رئیس پلیس‌راه گیلان با بیان اینکه واژگونی خودروها یکی از عوامل مهم در تصادفات رانندگی است، یادآور شد: از رانندگان می‌خواهیم با خستگی و خواب‌آلودگی رانندگی نکنند.

وی خاطرنشان کرد: رانندگان به هنگام احساس خستگی و خواب‌آلودگی لحظه‌ای را درنگ کرده و استراحت کنند.

رستگار لذت سفر را در رانندگی با آرامش و حوصله دانست و متذکر شد: رانندگان برای ایمنی خود و خانواده‌هایشان با احتیاط رانندگی کنند.

انتهای پیام/2300/ل30/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها