امروز : سه شنبه ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۰۱:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 72525
تاریخ انتشار: ۱۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 69
علی آرام امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان اظهار داشت: در ایام تعطیلات نوروز برنامه‌ریزی لازم صورت گرفت تا دانش‌آموزان کنکوری بتوانند از این ...

علی آرام امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان اظهار داشت: در ایام تعطیلات نوروز برنامه‌ریزی لازم صورت گرفت تا دانش‌آموزان کنکوری بتوانند از این ایام بهترین استفاده را برای مطالعه دروس خود داشته باشند.

وی بیان داشت: در همین راستا 29 مدرسه در همدان برای دانش‌آموزان کنکوری در نظر گرفته شده است.

رئیس گروه آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان همدان ادامه داد: یک‌هزار و 500 نفر از دانش‌آموزان برای مدارس کنکوری استان همدان ثبت‌نام کردند.

وی خاطرنشان کرد: این شرایط برای دانش‌آموزان کنکوری از 27 اسفندماه سال گذشته آغاز شده و تا 16 فروردین امسال ادامه دارد.

آرام با تأکید بر اینکه نظارت بر مدارس کنکوری در ایام تعطیلات نوروز بسیار دقیق انجام می‌گیرد بیان داشت: نظارت بر این مدارس توسط تعدادی از مشاوران یا مدیر یا معاونان آموزشگاه‌ها صورت می‌گیرد تا در صورت بروز مشکل به آن رسیدگی کنند.

وی از برگزاری کلاس‌های مشاوره یا آموزش تک درس در ایام تعطیلات خبر داد و  تصریح کرد: جزوات برنامه‌ریزی هم برای مطالعه دانش‌آموزان در این ایام تدوین شده که برای مشاوران کارگاه آموزشی برگزار و آنان توجیه شدند که دانش‌آموزان را راهنمایی کنند تا بر اساس آن جزوه مطالعه کنند.

رئیس گروه آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان همدان گفت: دانش‌آموزان ناحیه یک و 2 شهرستان همدان و ملایر بیشترین ثبت‌نامی را برای مدارس کنکوری داشتند.
انتهای پیام/89007/ل30/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها