امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۲۳:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 72528
تاریخ انتشار: ۱۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 58
علیرضا ایزدی امروز در گفت‎وگو با خبرنگار فارس در همدان، با اشاره به وزش باد شدید و مشکلاتی که برای غرفه‌های بازارچه‌های صنایع‌دستی ایجاد شد، اظهار ...

علیرضا ایزدی امروز در گفت‎وگو با خبرنگار فارس در همدان، با اشاره به وزش باد شدید و مشکلاتی که برای غرفه‌های بازارچه‌های صنایع‌دستی ایجاد شد، اظهار کرد: وزش باد از دیروز همدان را تحت تأثیر قرار داده و بر این اساس کار مسافران و بازارچه‌ها با مشکل روبرو شده است.

وی با بیان اینکه باد شدیدی در حال وزیدن است، تصریح کرد: بازارچه باباطاهر و تپه هگمتانه با وزش باد دچار مشکلاتی شده‌ و خسارتی به شرکت‌کنندگان در این بازارچه‌ها وارد شده است.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری همدان یادآور شد: وزش باد شدید باعث شد که 12 غرفه از بازارچه صنایع‌دستی هگمتانه آتش گرفته و خسارت جدی به غرفه‌ها وارد شود.

وی اضافه کرد: در این اتفاق 9 مورد از غرفه‌های صنایع‌دستی کامل سوختند که جبران خسارت این غرفه‌ها نیز با مجری این بازارچه‌ها که بخش خصوصی است، خواهد بود.

ایزدی اضافه کرد: وزش باد در واپسین روزهای تعطیلات مشکلاتی را ایجاد کرده که امیدواریم با کاهش این وضعیت جوی، مسافران نیز با خاطره خوش همدان را ترک کنند.

وی گفت: از چهار صبح با حضور در محل، در حال ساماندهی این غرفه‌ها هستیم و بادی که موجب این خسارات شده، همچنان در حال وزش است.
انتهای پیام/89003/ب20/ژ1001
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها