امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۲:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7253
تاریخ انتشار: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۲:۰۰
تعداد بازدید: 131
به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی‌رغم آنکه مشایی می‌گوید ستاد تبلیغاتی ندارد و فقط ستادهای مردمی برای او ...

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، علی‌رغم آنکه مشایی می‌گوید ستاد تبلیغاتی ندارد و فقط ستادهای مردمی برای او تشکیل شده که یکی از آنها با مسئولیت عبدالرضا شیخ‌الاسلامی وزیر سابق تعاون، کار و امور اجتماعی است، اما نگاهی به مسئولان اصلی و کمیته های این ستاد که «مردمی» نامیده شده، نشان می دهد، که همه مدیران این ستاد را مدیران دولتی تشکیل داده اند.

بر اساس این گزارش، علاوه بر شیخ‌الاسلامی به عنوان رئیس، فقیه (قائم مقام)، داوری (مسئول کمیته رسانه)، امیدی شهرکی(کمیته استانها)، ذبیحی(کمیته تبلیغات)،  قاسمی (کمیته سیاسی) و اجلالی (مسئول استان تهران) مسئولان اصلی این ستاد هستند.

ابوالحسن فقیه رئیس جمعیت هلال احمر، عبدالرضا داوری مشاور مستعفی وزیر کشور، امیدی شهرکی مدیرکل سیاسی امنیتی سابق دفتر رئیس‌جمهور و مدیرعامل کنونی خبرگزاری دولت (ایرنا)، علی ذبیحی سرپرست سابق تامین اجتماعی و قائم مقام سابق وزیر نیرو، حسن قاسمی از عوامل نزدیک به مشایی مستقر در روزنامه ایران و فرید اجلالی معاون سابق وزیر جهاد کشاورزی و رئیس سابق سازمان بازنشستگی کشوری هستند.

از میان این افراد، شیخ ‌الاسلامی، عبدالرضا داوری ، علی ذبیحی و اجلالی کاندیدای چهارمین دوره انتخابات شورای شهر نیز شده اند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها