امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۹:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 72531
تاریخ انتشار: ۱۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 48
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از استان سمنان، سردار اسکندر مؤمنی که پیش از ظهر امروز به سمنان سفر کرده است با حضور در ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از استان سمنان، سردار اسکندر مؤمنی که پیش از ظهر امروز به سمنان سفر کرده است با حضور در محورهای ارتباطی استان سمنان و پاسگاه پلیس‌راه سمنان ـ دامغان، وضع راه‌های سمنان را بررسی کرد.

وی همچنین به همراه شماری از مسئولان انتظامی، از طریق بالگرد، با حضور در محورهای ارتباطی و راه‌های استان سمنان، وضع ترافیک جاده‌ای و نحوه ارائه خدمات به مسافران نوروزی را در طرح عیدانه پلیس ارزیابی کرد.

وی در پایان با توصیه‌هایی که ماموران پلیس‌راه استان سمنان کردند، از آنها خواست تا با کنترل بیشتر و نظارت گسترده بر عبور و مرورهای جاده‌ای، از حجم تصادفات رانندگی در روزهای باقیمانده از ایام نوروز بکاهند.

استان سمنان با داشتن 8 هزار و 612 کیلومتر راه شامل بزرگراه، راه اصلی، راه فرعی و راه روستایی یکی از استان‌های پهناور کشور است.

با بهره‌برداری از طرح‌های سفر رهبری و دو سفر ریاست جمهوری، استان سمنان یکی از مترقی‌ترین استان‌های کشور در حوزه راه است.‌

استان سمنان پنجمین استان وسیع کشور با طول بیش از 600 کیلومتر است که بافت اجتماعی استان در طول این مسیر شکل گرفته است.

‌مسافت بین شهرستان‌های بزرگ استان سمنان حداقل 100 کیلومتر بوده و در ضمن استان سمنان در مسیر اصلی مسافرت‌های کشور قرار گرفته است.

مسافرانی که قصد تشرف به بارگاه امام رضا (ع) را دارند، باید از استان ما عبور کرده و در هنگام بازگشت نیز استان سمنان مسیر اصلی اکثر مسافران است. خستگی و خواب‌آلودگی رانندگان در جاده‌های استان سمنان بیشتر است.
انتهای پیام/2249/ل30/د1000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها