امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۰۷:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 72536
تاریخ انتشار: ۱۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 68
غفور فلاح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین اظهار کرد: براساس نقشه‌های پیش‌یابی و آخرین تصاویر ماهواره‌ای از امروز تا ساعت 12 فردا وضعیت جوی ...

غفور فلاح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین اظهار کرد: براساس نقشه‌های پیش‌یابی و آخرین تصاویر ماهواره‌ای از امروز تا ساعت 12 فردا وضعیت جوی استان قزوین ابری در بعضی ساعات همراه با بارش باران، رعد و برق و وزش باد نسبتاً شدید و همچنین در ساعات شب مناطق کوهستانی همراه با بارش برف خواهد بود.

وی ادامه داد: از ساعت 12 دوشنبه یازدهم فروردین‌ ماه 93 تا ساعت 12 روز بعد نیز وضعیت جوی استان قزوین نیمه ابری تا ابری در بعضی ساعات همراه با بارش باران و وزش باد و همچنین در برخی نقاط به ویژه مناطق کوهستانی و سردسیر با بارش برف پیش‌بینی می‌شود.

رئیس اداره پیش‌بینی هواشناسی استان قزوین عنوان کرد: از ساعت 12 سه‌شنبه دوازدهم فروردین‌ ماه سال 93 تا ظهر سیزدهمین روز از سال جدید نیز وضعیت جوی استان قزوین صاف تا کمی ابری و در ارتفاعات استان همراه با مه صبحگاهی پیش‌بینی می‌شود.

فلاح در خصوص درجه حرارت و میزان بارندگی ایستگاه‌های هواشناسی استان قزوین طی 24 ساعت گذشته ادامه داد: شهرهای کوهین و آوج با دمای هوای 6 درجه سانتی‌گراد بالای صفر سردترین و شهرهای بویین زهرا و رازمیان با دمای هوای 25 درجه سانتی‌گراد بالای صفر از گرم‌ترین شهرهای استان قزوین بود.

وی بیان کرد: دمای هوای قزوین نیز در 24 ساعت گذشته بین 8 تا 22 درجه سانتی‌گراد بالای صفر در نوسان بوده است.

رئیس اداره پیش بینی هواشناسی استان قزوین ادامه داد: دمای هوای امروز قزوین با 27 درصد رطوبت، بین 4 تا 17 درجه سانتی‌گراد در نوسان است و این دما فردا تا 10 درجه کاهش می‌یابد.

انتهای پیام/2667/ب20/پو3002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها