امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۱:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 72538
تاریخ انتشار: ۱۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 90
سیدمظفر حسینی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین در خصوص وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی استان قزوین اظهار داشت: هم‌اکنون در دهمین روز از ...

سیدمظفر حسینی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین در خصوص وضعیت ترافیکی محورهای مواصلاتی استان قزوین اظهار داشت: هم‌اکنون در دهمین روز از فروردین ماه سال 93 وضعیت ترافیکی راه‌های استان قزوین نیمه سنگین است.

وی بیان کرد: با توجه به قرار گرفتن در موج دوم سفرهای نوروزی، در محورهای قزوین ـ تهران، قزوین ـ رشت و همچنین قزوین ـ زنجان و بالعکس ترافیک نیمه سنگین ولی روان گزارش شده است.

رئیس پلیس‌راه استان قزوین ادامه داد: از مسافران نوروزی می‌خواهیم در زمان بازگشت به مبدا و همچنین آغاز سفرهای خود از عجله و شتابزدگی پرهیز و از سرعت و سبقت بی‌مورد و غیرمجاز خودداری کنند.

وی خطاب به مسافران نوروزی تأکید کرد: شایسته است رانندگان ساعات‌ روز را برای تردد و رانندگی انتخاب کنند و از رانندگی در شب و با حالت خستگی و خواب آلودگی پرهیز کنند.

حسینی اضافه کرد: رعایت فاصله طولی، بستن کمربند ایمنی، صبر و حوصله در رانندگی و رعایت حقوق دیگران در رانندگی می‌تواند به داشتن سفری سالم و بی‌خطر برای خود و دیگر هموطنان کمک کند.

وی در پایان یادآور شد: طبق بررسی‌های به عمل آمده توقف در حاشیه بزرگراه‌ها و همچنین عدم توجه به جلو حین رانندگی می‌تواند در بروز آسیب‌های مرگبار موثر باشد.

رئیس پلیس راه استان قزوین تصریح کرد: با توجه به اعلام هواشناسی و کاهش 10 تا 12 درجه‌ای دمای هوا و بارش باران و حتی برف در نقاط سردسیر، لازم است رانندگان نسبت به تجهیز خودرو به وسایل گرمایشی اقدام کرده و از سالم بودن برف‌پاک‌کن خودرو اطمینان کامل داشته باشند.

انتهای پیام/2667/خ30/پو3002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها