امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۲۲:۴۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 72554
تاریخ انتشار: ۱۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 67
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، نوربخش داداشی بعد از ظهر امروز در ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران، وضعیت هوای ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، نوربخش داداشی بعد از ظهر امروز در ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران، وضعیت هوای مازندران در روز یکشنبه را ابری و از ظهر همراه با وزش باد شدید همراه با بارندگی پیش‌بینی کرد.

وی تصریح کرد: به‌دنبال کاهش دما دریا استان مواج و طوفانی است و سرعت باد در بخش‌های از مازندران از 6 تا 12 کیلومتر در نوسان است.

مدیرکل هواشناسی مازندران، وضعیت هوای مازندران در روز دوشنبه را ابری همراه با بارندگی شدید و ورزش باد و کاهش قابل ملاحظه دما اعلام کرد و ابراز داشت: در ارتفاعات استان شاهد ریزش برف هستیم.

وی خاطرنشان کرد: وضعیت دما هوا در مازندران از سه‌شنبه با کاهش ابر همراه است.

این مسئول وضع هوای مازندران در روز چهارشنبه را صاف تا نیمه ابری و از اواخر شب با افزایش ابر و در نیمه غربی و ارتفاعات استان با احتمال بارش پراکنده باران پیش‌بینی کرد.

داداشی، وضع هوای مازندران در روز پنج‌شنبه را نیمه ابری و از اواخر روز ابری اعلام کرد و گفت: در روز پنج‌شنبه بارش باران و وزش باد نیز دور از انتظار نیست.

مدیر هواشناسی مازندران، وضع هوای مازندران در روز جمعه را ابری گاهی با بارندگی و وزش باد پیش‌بینی کرد.

انتهای پیام/86004/ذ20/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار