امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۲۱:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 72572
تاریخ انتشار: ۱۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 86
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، ارتش سوریه با کمک نیروهای دفاع ملی این کشور روز شنبه موفق شدند، با نصب کمینی ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، ارتش سوریه با کمک نیروهای دفاع ملی این کشور روز شنبه موفق شدند، با نصب کمینی اطراف کوه «النسر» در شمال ریف لاذقیه ده‌ها تروریست تکفیری وابسته به جبهه النصره را به هلاکت رسانده و شمار زیادی را زخمی کنند.

این درحالی است که در عملیاتی دیگر نیروهای ارتش سوریه موفق شدند، «ابو مریم الجوفی» ملقب به «عمران التلیعان» را نیز به هلاکت برسانند و نیروی هوایی ارتش سوریه نیز در چندین پرواز تجمعات و مواضع گروه‌های تروریستی در کوه «الزویک» و روستاهای «بیت حلیبیه» و «کتف الرمان» و «الوم» و «المریج» را هدف قرار دهد و منهدم کند.

از سوی دیگر نیروهای دفاع ملی سوریه با همکاری ارتش این کشور چندین دستگاه خودرو مجهز به تیربارهای سنگین گروه‌های مسلح را اطراف تپه استراتژیک 45 هدف قرار دادند که انهدام 4 دستگاه خودرو و کشته شدن 25 تروریست و هلاکت ده‌ها نفر از آنها را درپی داشت.

در روستای «السمرا» نیز نیروهای ارتش سوریه موفق شدند، تروریست معروف النصره «ابو عبد الله اللیبی» که دارای تابعیت لیبیایی است را به هلاکت برسانند.

این درحالی است که خبر می‌رسد، هلال احمر قطر چندین تیم‌ پزشکی را برای درمان و مداوای تروریست‌هایی که در جریان درگیری‌های ریف لاذقیه زخمی شده‌اند، به منطقه ارسال کرده و دولت ترکیه نیز چندین بیمارستان صحرایی و میدانی را برای مداوای این مجروحان در مرزهای خود با سوریه احداث کرده است.

در همین راستا گزارش شده که روز گذشته تجهیزات نظامی و استحکامات جدیدی به دست ارتش سوریه و نیروهای دفاع مردمی در ریف لاذقیه رسید و هم اکنون نیروهای ارتش سوریه پس از درگیری‌های شدید با گروه‌های مسلح تا نزدیکی روستای السمرا پیشروی کرده‌اند.

این درحالی است که نیروهای ارتش سوریه موفق شدند، تپه «تشالما» در مسیر شهرک‌های «نبع المر» - «کسب» را تصرف و آن را از عناصر مسلح پاکسازی کنند.

در همین راستا مطبوعات ترکیه از هلاکت 2600 تروریست از زمان آغاز درگیری‌ها در ریف شمالی لاذقیه تاکنون سخن می‌گویند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها