امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 24
۰۱:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 72596
تاریخ انتشار: ۱۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 53
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از «رویترز»، 6 نفر در خلال خشونت های انتخاباتی در ترکیه کشته شدند. انتخابات ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از «رویترز»، 6 نفر در خلال خشونت های انتخاباتی در ترکیه کشته شدند.

انتخابات شهرداری‌های ترکیه در حالی به خشونت کشیده شده است که از ساعت 7 صبح امروز به وقت محلی (5 صبح به وقت گرینویچ» انتخابات شهرداری‌های ترکیه در 32 استان از 81 استان این کشور آغاز شد و در سایر استان‌ها از ساعت 8 صبح به وقت محلی این انتخابات کلید خورد. قرار است این انتخابات تا ساعت 16 عصر امروز در 32 استان و تا ساعت 17 در سایر استانها ادامه یابد و شرکت‌کنندگان در انتخابات کادر مدیران محلی استان‌ها و شهرها و روستاهای خود را برای مدت 5 سال آینده انتخاب می‌کنند.

بر اساس این گزارش، 52 میلیون و 695 هزار و 831 نفر در این انتخابات واجد شرایط هستند و آراء خود را در 194 هزار و 310 حوزه انتخاباتی در سراسر کشور اعلام خواهند کرد.

امروز نزدیک به 53 میلیون نفر از افراد واجد شرایط رای دادن در ترکیه برای انتخاب شهرداران، اعضای مجالس استانی، شوراهای روستایی و مجالس شهرداری به پای صندوقهای رای می‌روند.

ترکیه دارای 2965 شهرداری است و در این میان 30 شهر بزرگ ترکیه دارای شهرداری مرکزی هستند و فتح هر کدام از شهرداریهای این 30 شهر بزرگ برای همه  احزاب سیاسی ترکیه دارای اهمیت ویژه ای است.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها