امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۶:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 72601
تاریخ انتشار: ۱۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 63
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در کابل، عبدالله عبدالله یکی از کاندیدای ریاست جمهوری افغانستان که در گردهمایی ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در کابل، عبدالله عبدالله یکی از کاندیدای ریاست جمهوری افغانستان که در گردهمایی انتخاباتی در ولایت قندهار در جنوب افغانستان سخن می‎گفت، اظهار داشت: به هیچکس اجازه تقلب و دست‎برد زدن به نتایج انتخابات را نخواهیم داد.

وی افزود: باید از هر گونه تقلب در انتخابات ریاست جمهوری جلوگیری به عمل آید و نباید اجازه داده شود که تقلب در انتخابات به یک سنت سیاسی و رو به رشد در افغانستان تبدیل شود.

این کاندیدای ریاست جمهوری افغانستان پیش از این نیز از امکان و احتمال تقلب در انتخابات ریاست جمهوری افغانستان ابراز نگرانی کرده بود.

عبدالله عبدالله رقیب ندارد و تنها رقیب وی تقلب است

عبدالله عبدالله  بارها به صراحت اظهار داشته است که وی رقیب ندارد و تنها رقیب وی تقلب است.

وی در نخستین گردهمایی انتخاباتی خود در کابل هشدارداد که چنانچه نتایج انتخابات، با تقلب آمیخته و همراه گردد، نخواهد پذیرفت.

تأمین صلح، استقرار امنیت و همکاری با کشاورزان از اولویت‎های تیم «اصلاحات و همگرایی» است

عبدالله عبدالله در سخنرانی امروزخود در جمع هواداران قندهاری خود به برخی از اولویت‌‎های کاری تیم اصلاحات و همگرایی نیز اشاره کرد و اظهارداشت: در صورت پیروزی در انتخابات، استقرار صلح، تأمین امنیت و همکاری با کشاورزان از اولویت‎های کاری وی خواهد بود.

وی افزود: بازسازی ولایت قندهار نیز در کانون توجه دولت به رهبری وی خواهد بود.

انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها