امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۳:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 72603
تاریخ انتشار: ۱۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 58
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در کابل، یک تبعه ایتالیا که قصد قاچاق مواد مخدر به بیرون از افغانستان را داشت، توسط ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در کابل، یک تبعه ایتالیا که قصد قاچاق مواد مخدر به بیرون از افغانستان را داشت، توسط کارمندان فرماندهی پلیس مرزی فرودگاه بین‎المللی کابل دستگیر شد.

«محمدعثمان یاری»، فرمانده دفتر پلیس مرزی فرودگاه بین‌المللی کابل، امروز(یک‌شنبه 10 فروردین) در یک نشست خبری در کابل اظهار داشت: یک ایتالیایی به نام «پرلیمو رابرتو» که می‎خواست یک کیلو و 300 گرم «چرس» را به خارج از افغانستان قاچاق کند در فرودگاه کابل دستگیر شد.

وى افزود که این تبعه خارجى، مواد مذکور را در جعبه همراه خود به شکل ماهرانه‌ای جاسازی کرده بود و می‎خواست این مواد را با استفاده از پرواز هواپیمای اماراتی، به «دوبى» و سپس به ایتالیا انتقال دهد.

وی تأکید کرد: این فرد ایتالیایی نخستین شخصی است که طى سال جارى به اتهام قاچاق مواد مخدر در فرودگاه بین‌المللی کابل دستگیر شده است.

در سال گذشته، 46 قاچاقچی که می‎خواستند بیش از 61 کیلو و 343 گرم مواد مخدر را به خارج از افغانستان انتقال دهند، دستگیر شدند.
انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار