امروز : یکشنبه ۲۷ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۰۰:۴۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 72604
تاریخ انتشار: ۱۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 27
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در کابل، «ضیاء الحق امرخیل» رئیس دبیرخانه کمیسیون مستقل انتخابات افغانستان امروز ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در کابل، «ضیاء الحق امرخیل» رئیس دبیرخانه کمیسیون مستقل انتخابات افغانستان امروز (یکشنبه) در نشست خبری در کابل اعلام کرد که 352 مرکز رأی‎دهی دیگر نیز به مراکز مسدود رأی‎دهی اضافه شده است.

امرخیل افزود: بر اساس آماری که چندی پیش این کمیسیون اعلام کرد، 396 مرکز رأی‎دهی در روز برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای ولایتی افغانستان مسدود بود اما هم‎اکنون این آمار به 748 مرکز رسیده است.

به گفته وی، دلیل اصلی مسدود باقی ماندن این مراکز رأی‎دهی در روز انتخابات صعب‎العبور بودن راه‎ها، عدم تأمین امنیت و کمبود جمعیت آن مناطق است.

امر خیل در پایان گفت که قرار است 6423 مرکز رأی‎دهی در روز انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای ولایتی افغانستان در سراسر این کشور باز باشد.

بر اساس تقویم از پیش تعیین شده این کمیسیون، قرار است انتخابات ریاست جمهوری افغانستان تا کمتر از یک هفته دیگر برگزار شود اما با این وجود ناامنی و مداخله کشورهای خارجی بزرگترین مشکلات فراروی آن برشمرده می‎شود.
انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها