امروز : پنجشنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 14
۲۳:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 72609
تاریخ انتشار: ۱۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 51
به گزارش فارس به نقل از «الجزیره نت»، «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر اسرائیل امروز یک‌شنبه در آغاز جلسه هفتگی هیئت دولتش گفت: آزادی چهارمین گروه از ...

به گزارش فارس به نقل از «الجزیره نت»، «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر اسرائیل امروز یک‌شنبه در آغاز جلسه هفتگی هیئت دولتش گفت: آزادی چهارمین گروه از اسرای فلسطینی بدون هزینه و مجانی نخواهد بود. این در حالی است که «صائب عریقات» مذاکره کننده ارشد تشکیلات خود گردان فلسطین نیز اعلام کرده بود که راه آزادی این اسیران بسته نشده است.

نتانیاهو با بیان اینکه مذاکرات درباره آزادی اسرای فلسطینی همچنان در جریان است و ممکن است تا چند روز آینده ادامه پیدا کند، یادآور شد که در صورت دستیابی به توافقی در خصوص آزادی چهارمین گروه از اسرای فلسطینی، این موضوع به رأی کابینه گذاشته خواهد شد.

سایت صهیونیستی «والا» در این زمینه نوشت که طرف اسرائیلی پیشنهادی به آمریکا ارائه داده است مبنی بر اینکه در صورت موافقت طرف فلسطینی قبل از آزادی گروه چهارم اسیران با تمدید مذاکرات در آن صورت شمار بیشتری از زندانیان آزاد خواهند شد.

بر اساس این گزارش، رژیم صهیونیستی پیشنهاد آزادی 420 اسیر فلسطینی را در صورت موافقت رام الله با تمدید مذاکرات تا پایان سالجاری را ارائه کرده است. بر اساس این پیشنهاد، تل آویو خود نام‌ این 420 اسیر فلسطینی را انتخاب می‌کند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها