امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۲۱:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 72617
تاریخ انتشار: ۱۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 29
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، طوس احمدی حصار بعد از ظهر امروز در اولین جلسه آزمون ورودی متوسطه دوره اول و دوم و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، طوس احمدی حصار بعد از ظهر امروز در اولین جلسه آزمون ورودی متوسطه دوره اول و دوم و هنرستان های فنی حرفه‌ای و کاردانش نمونه دولتی، اظهار داشت: این مدارس که قرار است برای آزمون ورودی آنها 30 فروردین‌ماه ثبت‌نام انجام شود از سال تحصیلی آینده فعالیت خود را آغاز می‌کند.

وی ادامه داد: ثبت‌نام ورودی برای 43 مدرسه نمونه دولتی متوسطه نواحی و مناطق از 30 فروردین ماه آغاز و در 15 اردیبهشت ماه خاتمه می‌یابد.

این مسئول تصریح کرد: دفترچه ثبت‌نام ورودی در حال تدوین بوده و به زودی در اختیار مدیران مدارس نواحی و مناطق استان قرار داده می‌شود که حق ثبت‌نام نیز از طریق وزارت متبوع مبلغ هفت هزار تومان تعیین شده است.

احمدی با اشاره به این که ظرفیت پذیرش و سهمیه شهری و روستایی در دفترچه ثبت‌نام مشخص خواهد شد بیان کرد: از 43 مدرس نمونه دولتی که 15 مدرسه آن دوره متوسطه اول شامل هشت مدرسه پسرانه و هفت مدرسه دخترانه می‌باشد.

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش استان اردبیل در پایان یادآور شد؛ از 19 مدرسه متوسطه دوم نظری آن 10 مدرسه پسرانه و 9 مدرسه دخترانه همچنین از 9 مدرسه نمونه دولتی هنرستان‌های فنی و حرفه‌ای و کاردانش نیز چهار مدرسه پسرانه و پنج مدرسه دخترانه برای پذیرش دانش‌آموزان واجد شرایط ثبت‌نام خواهند کرد.

انتهای پیام/62001/ذ20/ظ1004
برچسب ها:
آخرین اخبار