امروز : دوشنبه ۲۷ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۰۷:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 72626
تاریخ انتشار: ۱۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 32
امیرحسین آذر، تهیه کننده برنامه مشاعره ستاره ها در گفت و گو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: برنامه مشاعره ستاره ها برنامه ای جذاب و پرمخاطب است ...

امیرحسین آذر، تهیه کننده برنامه مشاعره ستاره ها در گفت و گو با خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس گفت: برنامه مشاعره ستاره ها برنامه ای جذاب و پرمخاطب است که سعی داریم برای ایجاد جذابیت بیشترعلاوه بر ارتقای سطح مشاعره، در هر سری بخش های متنوع و جدیدی به آن بیافزاییم تا رضایتمندی بیشتر مخاطبان را جلب کنیم.

وی با بیان اینکه تا کنون این برنامه را در مکان ها و شهرهای مختلفی برگزار شده است، خاطر نشان کرد: دست اندرکاران این برنامه برای سری جدید طرح های مختلفی ارائه داده اند اما ایده اصلی این طرح را علیرضا فرحجود کارگردان برنامه پیشنهاد داد.

تهیه کننده برنامه مشاعره ستاره ها ادامه داد: ما در برنامه مشاعره سعی داشتیم از تعداد افراد بیشتری استفاده کنیم و در سطح گسترده تری آن را برگزار کنیم اما با توجه به شرایط  و امکانات موجود، نتوانستیم  آنطور که مد نظرمان بود برنامه را بسازیم و در نهایت در سطح محدودتری و با تعداد شرکت کننده کمتری این برنامه را ساختیم.

آذر، با اشاره به اینکه در مشاعره ستاره ها از آیتم پانتومیم و حضور بازیگران استفاده شده است، افزود: در هنگام دعوت از بازیگران اکثر آنها از شرکت در این برنامه استقبال کردند به طوری که برخی از آنها همچون رضا فیاضی، از سروده های خود در برنامه استفاده کرد.

تهیه کننده برنامه مشاعره ستاره ها با بیان اینکه این برنامه همچنان ادامه دارد و قرار است در آینده در سطح وسیع تری در کشور برگزار شود، اظهار داشت: یکی از اهداف این برنامه در آینده، برگزاری مشاعره کشوری در بین دانش آموزان و همچنین برگزاری مشاعره اشعاری که در آنها به آیات قرآنی اشاره دارد، است که امیدواریم به زودی بتوانیم به این امر دست یابیم.

مشاعره ستاره ها هر شب در ایام نوروز، ساعت 22 از شبکه آموزش پخش می شود.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها