امروز : دوشنبه ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 18
۱۳:۵۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 72630
تاریخ انتشار: ۱۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 141
جلال محمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس درباره موسیقی متن پایتخت سه اظهار داشت: موسیقی متن سریال پایتخت 3 با پیشنهاد هوشنگ جاوید به اینجانب ...

جلال محمدی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس درباره موسیقی متن پایتخت سه اظهار داشت: موسیقی متن سریال پایتخت 3 با پیشنهاد هوشنگ جاوید به اینجانب واگذار شد.

وی تصریح کرد: قبول پیشنهاد موسیقی متن سریال پایتخت توسط گروه ما با هدف معرفی موسیقی مازندران انجام شد.

سازنده موسیقی متن سریال پایتخت سه تاکید کرد: با این شرط قبول کردیم که اختیار کامل ساخت موسیقی متن در اختیار ما باشد و سازندگان سریال نیز نظرات گروه را پذیرفتند.

وی درباره ابزار به کار گرفته شده در  موسیقی این سریال گفت: "لله‌وا" از ساز سنتی است که برای نخستین‌بار در رسانه ملی معرفی شد.

محمدی دیگر ساز استفاده شده را "دو سرکوتن" و قرن نی عنوان و خاطرنشان کرد: تلاش کردیم که آهنگ‌های حزن، طنز، عروسی، شادی و کشتی را به کارگیری کنیم.

وی با معرفی عباد محمدی به عنوان خواننده متن موسیقی سریال پایتخت سه گفت: آهنگ‌ساز این کار آریا عظیم‌نژاد بود و همه برادران محمدی که در کار موسیقی فلکلور کار می‌کنند، در این سریال همکاری کردند.

سازنده موسیقی متن سریال پایتخت سه مدت زمان ساخت موسیقی این سریال را سه روز اعلام کرد و در پایان افزود: 90 درصد موسیقی متن سریال از موسیقی مازندرانی استفاده شد.

انتهای پیام/86004/ب20/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها