امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۱:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 72637
تاریخ انتشار: ۱۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۰۵
تعداد بازدید: 72
قاسم جعفری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بجنورد با تبریک 12 فروردین به عموم ملت ایران اسلامی اظهار کرد: مردم در این روز تاریخی با حضور در ...

قاسم جعفری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بجنورد با تبریک 12 فروردین به عموم ملت ایران اسلامی اظهار کرد: مردم در این روز تاریخی با حضور در پای صندوق‌های رأی با 98 درصد به حاکمیت اسلام رأی موافق دادند.

وی با بیان اینکه 12 فروردین‌ماه نشان باشکوهی از ارادت مردم به امام خمینی (ره) و نظام مقدس جمهوری است، افزود: در این روز کشور ایران بار دیگر شاهد حضور پررنگ‌ و حمایت مردم از نظام جمهوری اسلامی ایران بوده است.

رئیس مجمع نمایندگان خراسان شمالی با اشاره به اینکه رأی قاطع مردم به حکومت اسلامی موجب شد نظام اسلامی تثبیت و باعث خنثی شدن توطئه‌های دشمنان شود، گفت: دست‌یابی به حکومت اسلامی با اهدای خون شهدا و مبارزه امام راحل در ایجاد این حکومت محقق شده و حراست از آن ارزشمند و نیاز به حمایت همه آحاد جامعه دارد.

وی تصریح کرد: روز 12 فروردین‌ماه که روز پیروزی مستضعفان بر مستکبران است مردم بر برقراری حکومت جمهوری اسلامی تاکید کردند و نظامی متولد شد که نور اسلام را در ایران و دنیا متجلی کرد.

جعفری بیان داشت: در این روز نور معرفت و ایمان به واسطه رهبری‌های داهیانه و کلام نافذ امام خمینی (ره) در نظام نامه جمهوری اسلامی متجلی شد.

وی روز 12 فروردین ماه را به عنوان برگ زرینی از تاریخ سرافرازی و عزت ملت مسلمان ایران عنوان کرد و گفت: این روز از اعیاد بزرگ ملت ایران است که برای همیشه در تاریخ ماندگار است.
انتهای پیام/63002/ل30

برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها