امروز : یکشنبه ۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 25
۰۶:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 72651
تاریخ انتشار: ۱۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۰۵
تعداد بازدید: 37
آیت‌الله حسن ممدوحی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به شعار سال جاری با عنوان اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی اظهار کرد: ...

آیت‌الله حسن ممدوحی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم با اشاره به شعار سال جاری با عنوان اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی اظهار کرد: زیربنای رشد هر ملتی را فرهنگ تشکیل می‌دهد، بر همین اساس ملت باید با فهم و شعور فراوان در گام نخست خود را بشناسند.

وی خاطرنشان کرد: هر فردی باید وظایف شخصی و اجتماعی، حیله‌ها و نقشه‌های دشمن را بشناسند، بنابراین همه افراد باید در زمینه شناسایی نظام فرهنگی تلاش کنند زیرا این نظام دارای پایه و اساس محکم است.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم ادامه داد: به عنوان مثال اگر ساختمانی پایه آن محکم باشد، دیواره و سقف آن با استحکام احداث می‌شود و اگر پایه سست باشد، ساختمانی سست احداث خواهد.

وی یادآور شد: مردم و مسئولان باید در زمینه فرهنگ و اقتصاد حداکثر توان و فعالیت را داشته باشند و هماهنگ با یکدیگر عمل کنند تا سرعت پیشرفت بیشتر شود.

ممدوحی با اشاره به تعبیر مدیریت جهادی گفت: مدیریت جهادی با مدیریت اداری تفاوت دارد و با آن قابل مقایسه نیست بنابراین باید حرکت جهادی صورت گیرد تا کارها پیشرفت کند.

وی یادآور شد: از سوی مسئولان قول و وعده‌های مساعدی در زمینه فعالیت اقتصادی و فرهنگی داده شده و تنها در صورتی که به آن وعده‌ها عمل شود، مفید و خوب خواهد بود ولی تاکنون چیزی مشاهده نشده است.

انتهای پیام/78003/ی20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها