امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۶:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 72652
تاریخ انتشار: ۱۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۰۵
تعداد بازدید: 25
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در کابل، در حالی که برخی از کاندیداهای ریاست جمهوری افغانستان از احتمال تقلب در ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در کابل، در حالی که برخی از کاندیداهای ریاست جمهوری افغانستان از احتمال تقلب در انتخابات ریاست جمهوری هفته آینده ابراز نگرانی کرده‎اند، کمیسیون مستقل انتخابات این کشور از تمامی کاندیداهای ریاست جمهوری خواست تا نتایج انتخابات را هرچه باشد بپذیرند.

«ضیاء الحق امرخیل» رئیس دبیرخانه کمیسیون مستقل انتخابات افغانستان در تازه‎ترین اظهارات خود از کاندیداهای ریاست جمهوری افغانستان خواست تا با درنظرگیری شرایط فعلی و دشواری‎های فراروی شهروندان این کشور به آراء مردم احترام بگذارند و نتایج انتخابات را هرچه باشد بپذیرند.

وی روز گذشته در جمع خبرنگاران در کابل گفت: یک کرسی ریاست جمهوری است و 8 کاندیدایی که برای احراز این کرسی با هم رقابت می‎کنند و سرانجام یکی از آنان پیروز خواهد شد.

وی افزود: نباید این طور شود که اگر کاندیدایی پیروز نشد بگوید که تقلب صورت گرفت و اگر برنده شد بگوید که انتخابات شفاف بود.

امرخیل همچنین از نامزدهای ریاست جمهوری خواست تا از هواداران خود بخواهند از هر نوع تقلب بپرهیزند.

وی هشدار داد در صورتی‎که مشخص و ثابت شود که آرای تقلبی در صندوق یکی از کاندیداها ریخته شده است، تمامی آرای آن صندوق باطل اعلام خواهد شد.

انتهای پیام/.
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها