امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۰۴:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7268
تاریخ انتشار: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۴:۲۵
تعداد بازدید: 87
به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور اسلامی ایران در پایان جلسه امروز هیئت دولت و در ...

به گزارش خبرنگار حوزه دولت خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمود احمدی‌نژاد رئیس‌جمهور اسلامی ایران در پایان جلسه امروز هیئت دولت و در جمع خبرنگاران در پاسخ به سؤالی درباره امضای حکم رئیس سازمان نظام پزشکی گفت: من در جریان این مسئله نیستم و هنوز گزارشی برای من نیامده است که بخواهم این حکم را امضاء کنم.

وی درباره برخی انتقادات نسبت به حضور وی در هنگام ثبت نام اسفندیار رحیم مشایی در وزارت کشور گفت: کشور ما کشور حرف و حدیث است.

رئیس‌جمهور در پاسخ به سؤالی درباره اینکه گفته می‌شود مرخصی شما غیرقانونی بوده است، گفت: در کشور ما رئیس‌جمهور هرکاری که می‌کند حرف و حدیث زیاد است.

احمدی‌نژاد در پاسخ به سؤال دیگری درباره سفر به آفریقا و اکوادور گفت: در برگشت از کشور اکوادور به کشور اتیوپی سفر خواهیم کرد تا در پنجاهمین سالگرد تشکیل سازمان وحدت آفریق حضور پیدا کنیم.

رئیس جمهور همچنین درباره سفر خود به کشور آفریقا گفت: این سفر به منظور حضور در مراسم تحلیف آقای کوره‌آ صورت می‌گیرد.

وی همچنین از سفر خود به کشور تایلند برای شرکت در اجلاس آب در هفته آینده خبر داد و گفت: انشالله بعد از اینکه از کشور تایلند بازگشتیم به اکوادور و سپس به اتیوپی خواهم رفت.

احمدی‌نژاد درباره اینکه آیا آقای مشایی در سفرهای استانی حضور پیدا خواهد کرد و یا نه گفت: این را از خود آقای مشایی بپرسید.

همچنین رئیس‌جمهور با اشاره به ادامه یافتن سفرهای استانی گفت:‌ ما تعهدی در مورد سفرهای استانی داده‌ایم و انشالله آن را تمام خواهیم کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها