امروز : یکشنبه ۲۹ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 February 18
۲۲:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7269
تاریخ انتشار: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۴:۲۵
تعداد بازدید: 165
اسماعیل جلیلی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: جلسه مجمع عمومی فراکسیون رهروان ولایت جلسه انتخاباتی ...

اسماعیل جلیلی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس گفت: جلسه مجمع عمومی فراکسیون رهروان ولایت جلسه انتخاباتی خود را امروز با حضور محسن رضایی برگزار کرد و رضایی در این جلسه به ارائه برنامه‌ها، دیدگاه‌ها و نظرات خود پرداخت.

وی ادامه داد: رضایی در جلسه امروز انگیزه خود برای حضور در انتخابات را ارائه کرد و در ادامه در مورد گفتمان مورد نظر خود و نیز برنامه‌های خود توضیح داد و در پایان به سؤالات اعضای فراکسیون در زمینه‌های مختلف اعم از اقتصادی، دیپلماسی، توجه به مناطق کمتر توسعه یافته و مسائل مربوط به مدیریت دولت پاسخ گفت.

عضو هیئت‌رئیسه فراکسیون رهروان ولایت اظهار داشت: اعضای مجمع عمومی فراکسیون در ارزیابی خود از برنامه‌های رضایی در این جلسه دیدگاه‌های محسن رضایی در بخشهای مختلف از جمله اقتصادی، دیپلماسی و به کارگیری نیروهای توانمند در بخشهای مختلف را مثبت ارزیابی کردند و اکثر اعضای مجمع بر این اعتقاد بودند که محسن رضایی هم در دوره گذشته و هم در دوره فعلی تنها نامزد انتخابت ریاست‌جمهوریست که با برنامه و گفتمانهای روشن و شفاف در بخشهای مختلف به ارائه مطالب خود می‌پردازد.

جلیلی خاطرنشان کرد: با توجه به بررسی لایحه بودجه در صحن علنی مجلس و نیز بررسی صلاحیت داوطلبین نامزدی انتخابات ریاست‌جمهوری در شورای نگهبان جلسات انتخاباتی فراکسیون رهروان ولایت با نامزدها تا 10 روز آینده و تا مشخص شدن نتیجه بررسی‌های شورای نگهبان و نیز پایان یافتن بررسی لایحه بودجه در صحن علنی مجلس برگزار نمی‌شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار