امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 19
۰۰:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 72706
تاریخ انتشار: ۱۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۲۰
تعداد بازدید: 79
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، آیت الله جوادی آملی عصر امروز در جمع برخی از فرماندهان و رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کشور گفت: امسال سال اقتصاد و ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، آیت الله جوادی آملی عصر امروز در جمع برخی از فرماندهان و رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی کشور گفت: امسال سال اقتصاد و فرهنگ نامگذاری شده که اجرای آن نیاز به عزم ملی دارد که ما باید به این نکته توجه ویژه داشته باشیم که در تمام زمان‌ها در شرایط جهاد به سر می‌بریم و باید برای موفقیت در این نبرد ، دشمن خون آشاممان را بشناسیم.

آیت الله جوادی آملی به 4 ویژگی این دشمن اشاره کرد و گفت: این دشمن خون آشام است، هرگز ما را رها نمی‌کند، به هیچ وجه کوتاه نمی‌آید و در نهانخانه ما خانه کرده است.

وی افزود: ما با دشمنی روبرو هستیم که از ما شرع و شرفمان را می‌خواهد و ما تا نشناسیم این دشمن را نمی‌توانیم با آن به درستی مقابله کنیم.

آیت الله جوادی آملی به موضوع ترافیک و کشته‌های جاده‌ای اشاره کرد و گفت: اینکه آمار 18 هزار کشته در کشور داریم اصلاً زیبنده نظام نیست و ما نباید خودمان را با کشورهای کفر مقایسه کنیم.

وی تصریح کرد: ما باید بدانیم هر کداممان یک دشمن در جانمان داریم که در هنگام رانندگی باید مراقب باشیم این دشمن ما را زمین نزند.

وی گفت: ما باید تلاش کنیم تا با فرهنگ ترافیکی بتوانیم سرلوحه کشورهای جهان باشیم و از این راه انقلاب را صادر کنیم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها