امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۱۸:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 72710
تاریخ انتشار: ۱۱ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۵۵
تعداد بازدید: 98
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه رسمی جمهوری اسلامی ایران، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور مصوبه هیات ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روزنامه رسمی جمهوری اسلامی ایران، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور مصوبه هیات وزیران درباره افزایش تعرفه‌های گاز را برای اجرا به وزارت نفت و معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس‌جمهور ابلاغ کرد.

هیأت وزیران در جلسه ۳۰/۱۱/۱۳۹۲ به پیشنهاد وزارت نفت و به استناد ماده (۱) قانون هدفمند کردن یارانه‌ها ـ مصوب۱۳۸۸ـ تصویب کرد:

الف ـ تعرفه‌های گاز مندرج در جدول شماره (۱) پیوست تصمیم‌نامه شماره ۲۱۴۸۸۳/ت۴۵۹۳۷ن مورخ ۲۷/۹/۱۳۸۹، برای مصارف خانگی به میزان بیست درصد و برای مصارف عمومی (دولتی، کسب و خدمات) به میزان سی درصد افزایش می‌یابد.

ب ـ نرخ گاز برای مصارف صنعتی (غیر از موارد مذکور در بند (د)) از هفتصد (۷۰۰) ریال به ازای هر مترمکعب به یک هزار (۱۰۰۰) ریال افزایش می‌یابد.

ج ـ نرخ گاز برای سایر مصارف مندرج در جدول یادشده به میزان پانزده درصد افزایش می‌یابد.

د ـ نرخ گاز برای کلیه مصارف بخش‌های پتروشیمی و فولاد به ازای هر مترمکعب به ترتیب به میزان دو هزار و ششصد و پنجاه (۲۶۵۰) ریال و یک هزار و سیصد و بیست (۱۳۲۰) ریال تعیین می‌شود.

هـ ـ نرخ‌های مذکور بدون احتساب مالیات و عوارض دریافتی توسط شرکت ملی گاز ایران به موجب قوانین می‌باشد.

و ـ این تصویب‌نامه از تاریخ ۱/۱/۱۳۹۳ لازم‌الاجراء است.

معاون اول رئیس‎جمهور ـ اسحاق جهانگیری
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار