امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۱:۴۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 72729
تاریخ انتشار: ۱۲ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 87
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اسماعیل احمدی معاون روابط عمومی بسیج،‌ در منزل شهید علی خلیلی و در دیدار با خانواده این شهید ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، اسماعیل احمدی معاون روابط عمومی بسیج،‌ در منزل شهید علی خلیلی و در دیدار با خانواده این شهید گفت: شهید خلیلی با شهادت خود به عنوان یک الگو و نماد برای نسل چهارم انقلاب مطرح شد که جای دارد رسانه‌ها بیش از این به سیره اخلاقی وی توجه کنند.

وی افزود: با توجه به دغدغه‌های به حق امام خامنه‌ای در حوزه فرهنگ، خون مظلومانه علی یقینا جریان ساز حرکتی عظیم در میان فعالان فرهنگی کشور خواهد شد.

پس از ذکر خاطرات شهید علی خلیلی توسط پدر و عموی این شهید، معاون روابط عمومی بسیج اظهار داشت: خیلی از مردم ما خبر شهادت علی را صرفا از رسانه‌ها شنیده و از نحوه ضربت خوردن و همچنین از روحیات لطیف و اخلاق خوش و هدایت‌گری‌های معلمانه وی اطلاعی ندارند، که شناخت سیره و ویژگی‌های این شهید یقینا در افکار عمومی موثر خواهد افتاد.

احمدی ادامه داد: یکی از هدف‌های ساخت مستند زندگی شهید علی خلیلی آن است که چهره کریه و خشونت طلب خطاکاران و در عین حال روحیه عاطفی و برخورد محبت آمیز آمران به معروف را به تصویر بکشیم تا شاهد ادای این تکلیف الهی از سوی همگان باشیم.

وی همچنین در این دیدار خطاب به دشمنان ملت گفت: شهادت علی خلیلی نه تنها رعب و وحشتی در امت حزب الله برای عقب نشینی از این فریضه الهی ایجاد نکرد بلکه انگیزه‌ای مضاعف برای به صحنه آوردن امت حزب الله و جوانان انقلابی در ایجاد آرامش اخلاقی در جامعه به وجود آورده و یقینا در تربیت نسل انقلابی آینده همچون شهادت احمدی روشن‌ها مثمرثمر خواهد بود.

مقرر است این مستند به مناسبت چهلمین روز شهادت شهید خلیلی از شبکه‌های سیما منعکس شود و این مستند سی دقیقه‌ای «معلم شهید» نامگذاری شده است همانطور که او حتی در حین امر به معروف نیز همراه شاگردان خود بود و به آنان این فریضه الهی را آموزش داد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار