امروز : سه شنبه ۲۸ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 18
۰۲:۲۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 72739
تاریخ انتشار: ۱۲ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 69
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از جنوب استان تهران، اسحاق جهانگیری که پیش از ظهر امروز به شهرستان پیشوا سفر کرده بود در جمع ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از جنوب استان تهران، اسحاق جهانگیری که پیش از ظهر امروز به شهرستان پیشوا سفر کرده بود در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه دولت تدبیر و امید بیشترین اعتماد را به بخش خصوصی دارد، اظهار داشت: بخش خصوصی کارآمدی و قدرت بسیار بالایی را دارد و تولید کنندگان بخش خصوصی مورد حمایت ویژه دولت یازدهم قرار دارند.

وی سال 93 را سال بازگشت آرامش به کشور توصیف کرد و گفت: دولت یازدهم مسئله آرامش در جامعه را با جدیت در دستور کار مسئولان قرار داده است و این پیگیری مستمر در ماه‌های پایانی سال 1392 نیز به وضوح مشاهده شد.

وی جامعه را از نظر نیروی انسانی بسیار غنی دانست و افزود: با توان نیروی انسانی و منابع موجود در کشور می‌توان معجزه کرد و مسئولان دولتی نیز سعی دارند از این شرایط مطلوب بیشترین استفاده را ببرند.

معاون اول رئیس جمهور تصریح کرد: دانشجویان و مردم با هر گروه و خط سیاسی باید در کشور احساس امنیت کنند و باور داشته باشند که مسئولان به توانمندی‌ها و ظرفیت وجودی آنها اعتقاد و یقین دارند.
انتهای پیام/2462/خ10
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها