امروز : سه شنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 24
۱۹:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7274
تاریخ انتشار: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۴:۲۵
تعداد بازدید: 174
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، در جلسه امروز هیات دولت در خصوص تامین منابع مورد نیاز ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، در جلسه امروز هیات دولت در خصوص تامین منابع مورد نیاز بانکها برای ارائه تسهیلات ازدواج و ودیعه مسکن به جوانان در شرف ازدواج هم تصمیمات لازم اتخاذ شدو به تصویب رسید.

همچنین در جلسه عصر امروز خود به ریاست محمود احمدی نژاد رئیس جمهوری با اختصاص اعتبار برای بازسازی واحد های آسیب دیده ناشی از زلزله در بشاگرد موافقت کرد.

در این جلسه همچنین با تعیین سازمان ملی استاندارد ایران به عنوان دستگاه اجرایی طرف عضویت در موسسه منطقه ای استانداردسازی، ارزیابی انطباق،تایید صلاحیت و اندازه شناسی (ریسکام) موافقت شد .همچنین اعطای نشان دولتی درجه سه و درجه دو ایثار به سه نفر در این جلسه به تصویب هیات دولت رسید.

ایجاد موسسه داوری ورزش با همکاری فدارسیون ها و کمیته ملی المپیک برای رفع اختلافات باشگاه ها و فدراسیون های ورزشی دیگر مصوبه امروز هیات دولت بود.در این جلسه همچنین با مجوز امضای موقت موافقتنامه بازرگانی بین دولت های جمهوری اسلامی ایران و جمهوری بروندی با توجه به علاقمندی متقابل دو کشور در توسعه همکاری مشترک در زمینه تقویت روابط بازرگانی و ارتقاء سطح همکاری های تجاری موافقت شد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار