امروز : شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶ - 2017 December 16
۱۶:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 72742
تاریخ انتشار: ۱۲ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 78
غفور فلاح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین اظهار کرد: براساس نقشه‌های پیش‌یابی و آخرین تصاویر ماهواره‌ای از امروز تا ساعت 12 فردا وضعیت جوی ...

غفور فلاح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قزوین اظهار کرد: براساس نقشه‌های پیش‌یابی و آخرین تصاویر ماهواره‌ای از امروز تا ساعت 12 فردا وضعیت جوی استان قزوین نیمه ابری تا ابری در بعضی ساعات همراه با بارش باران گاهی رعد و برق و وزش باد و همچنین در مناطق کوهستانی و سردسیر با بارش برف همراه خواهد بود.

وی ادامه داد: از ساعت 12 سه‌شنبه دوازدهم فروردین‌ ماه 93 تا ساعت 12 روز بعد نیز وضعیت جوی استان قزوین صاف تا کمی ابری گاهی همراه با وزش باد و در مناطق کوهستانی با مه صبحگاهی پیش‌بینی می‌شود.

رئیس اداره پیش‌بینی هواشناسی استان قزوین عنوان کرد: از ساعت 12 چهارشنبه سیزدهم فروردین‌ ماه سال 93 تا ظهر پنج‌شنبه چهاردهمین روز از سال جدید نیز وضعیت جوی استان قزوین نیمه‌ابری گاهی همراه با وزش باد و در اواخر وقت با افزایش ابر و در بعضی ساعات همراه با بارش باران و رعد و برق پیش‌بینی می‌شود.

فلاح در خصوص درجه حرارت و میزان بارندگی ایستگاه‌های هواشناسی استان قزوین طی 24 ساعت گذشته ادامه داد: شهرهای کوهین و سیردان با دمای هوای منفی 4 درجه سانتی‌گراد سردترین و شهر رازمیان با دمای هوای 22 درجه سانتی‌گراد بالای صفر از گرم‌ترین شهرهای استان قزوین بود.

وی بیان کرد: دمای هوای قزوین نیز در 24 ساعت گذشته بین 5 تا 20 درجه سانتی‌گراد بالای صفر در نوسان بوده است.

رئیس اداره پیش‌بینی هواشناسی استان قزوین ادامه داد: دمای هوای امروز قزوین با 100 درصد رطوبت، بین 4 - تا 7 درجه سانتی‌گراد در نوسان است و این دما فردا تا 5 درجه افزایش می‌یابد.

فلاح در خصوص میزان بارندگی در شهرهای قزوین طی 24 ساعت گذشته عنوان کرد: در شهرهای قزوین 10.8، تاکستان 4.3، بویین زهرا 3.6، آوج 31.1، معلم کلایه 18.1، سیردان 20.2، کوهین 7.8، آبیک 2.4 و همچنین رازمیان 20 میلی‌متر بارندگی گزارش شده است.

انتهای پیام/2667/ل30/پو3002
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها