امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۱۲:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 72745
تاریخ انتشار: ۱۲ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 51
علی هوشیار امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبریز اظهار کرد: با وجود بارش‌های که در استان صورت گرفته مشکل خاصی در راه‌های ترددی استان وجود ندارد و ...

علی هوشیار امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در تبریز اظهار کرد: با وجود بارش‌های که در استان صورت گرفته مشکل خاصی در راه‌های ترددی استان وجود ندارد و راه‌ها باز است.

وی در رابطه با راه‌های روستایی گفت: با توجه به تمرکز بر روی راه‌های اصلی فعلا در رابطه با این راه‌ها اطلاعات خاصی در دست نداریم و فردا صبح اطلاعات این بخش نیز جمع‌آوری می‌شود.

رئیس اداره مدیریت بحران راه و شهرسازی آذربایجان‌شرقی از فعالیت 300 دستگاه برف‌روبی در راه‌های استان خبر داد و گفت: این دستگاه‌ها در تمام راه‌های آذربایجان‌شرقی در حال برف‌روبی راه‌ها هستند.

این مقام مسئول در حوزه راه‌های آذربایجان‌شرقی با اشاره به پیش‌بینی وضعیت آب وهوایی کنونی در راه‌ها بیان کرد: از دو روز پیش و با توجه به پیش‌بینی‌های صورت گرفته آمادگی برای مواجه با این اوضاع در راه‌های استان وجود داشت.

احمد وظیفه مسئول راههای آرام شرقی نیز در این رابطه تاکید کرد: تمامی راههای اصلی و فرعی استان باز بوده و تردد در آنها ادامه دارد.
انتهای پیام/60002/ل10
برچسب ها:
آخرین اخبار