امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۰۰:۲۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7277
تاریخ انتشار: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۱۸
تعداد بازدید: 84
به گزارش فارس به نقل از وی تری، متخصصان امنیتی به طرفداران فوتبال هشدار داده اند در زمان گشت وگذار در اینترنت به منظور جمع آوری اطلاعات در این مورد ...

به گزارش فارس به نقل از وی تری، متخصصان امنیتی به طرفداران فوتبال هشدار داده اند در زمان گشت وگذار در اینترنت به منظور جمع آوری اطلاعات در این مورد مراقب تلاش هکرها برای کلاهبرداری باشند.

محققان شرکت امنیتی سمانتک می گویند مجموعه ای از حملات هرزنامه ای را شناسایی کرده اند که هدف از آنها واداشتن کاربران به باز کردن لینک های آلوده است. این لینک ها حاوی تبلیغاتی برای دریافت خدمات سفر، حمل بار و خرید بلیط هستند تا علاقه‌مندان به مشاهده بازی فینال باشگاه های اروپا را فریب دهند.

بررسی های سمانتک نشان می دهد اولین سری از تبلیغات هرزنامه ای در این مورد در ایتالیا آغاز شده و هکرها تبلیغاتی را در زمینه خرید بلیط این بازی منتشر کردند. علاوه بر این هرزنامه نویسان مدعی ارائه خدمات مسافرت و خرید بلیط شده اند.

در حالی که هنوز اطلاعاتی در مورد انتشار بدافزار از این طریق منتشر نشده، متخصصان امنیتی به کاربران در مورد احتمال سرقت اطلاعات شخصیشان از این طریق هشدار داده اند.
انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها