امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۱۲:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 72789
تاریخ انتشار: ۱۲ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 44
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج، سالار مرادی ظهر امروز در بازدید از مراکز اسکان و کمپ‌های موقت مسافران نوروزی شهرستان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج، سالار مرادی ظهر امروز در بازدید از مراکز اسکان و کمپ‌های موقت مسافران نوروزی شهرستان سنندج اظهار کرد: نحوه خدمات‌رسانی و اسکان مهمانان نوروزی در سطح شهر سنندج و سایر شهرستان‌های استان بسیار مطلوب بوده است.

وی با تقدیر از تمامی دست اندرکاران ستاد اجرایی خدمات سفر در استان اظهار کرد:استان کردستان با توجه به جاذبه‌های طبیعی و بکر آن همواره میزبان مسافران و گردشگران داخلی و خارجی بسیاری در طول سال است.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کردستان نیز در این بازدید گفت: در راستای ایجاد هماهنگی بیشتر بین اعضای ستاد اجرایی خدمات سفر در سطح استان با همکاری استانداری، فرمانداران و دبیرخانه ستاد 28 جلسه با بیش از 550 مصوبه برگزار شده است.

به گفته اشتودان، برنامه‌های خدمات‌رسانی ستاد تسهیلات اسکان در سطح استان در پنج بخش خدمات اطلاع‌رسانی و راهنمایی مسافرین نوروزی، خدمات رفاهی و فرهنگی، نظارت و بازرسی، خدمات امدادی، بهداشتی و انتظامی و قضایی فعالیت خود را دنبال کرده است.

وی تصریح کرد: نحوه ارائه خدمات و امکانات ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان‌ها به صورت مستمر ارزیابی شده و تا کنون در همه موارد شاهد ارائه خدمات شایسته به مسافران و گردشگران نوروزی بوده‌ایم.
انتهای پیام/79002/ی20
برچسب ها:
آخرین اخبار