امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 21
۱۲:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 72792
تاریخ انتشار: ۱۲ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 34
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از ساری دلاور بزرگ‌نیا بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران مستقر در ستاد اجرایی خدمات سفر ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از ساری دلاور بزرگ‌نیا بعد از ظهر امروز در جمع خبرنگاران مستقر در ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران اظهار داشت: تعداد مسافران مقیم در مازندران به 7 میلیون و 404 هزار و 294 رسید که میزان اقامت مسافران در روز گذشته به 583 هزار و 421 نفر رسید.

وی به ورود تورهای یک روزه گردشگری به مازندران اشاره کرد و بیان داشت: میزان ورود تورهای گردشگری نسبت به روزهای گذشته کاهش داشت و روز گذشته چهار تور یک‌روزه گردشگری وارد مازندران شد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری مازندران تعداد کل تورهایی که از ابتدای نوروز تا کنون وارد مازندران شدند را 85 تور اعلام کرد.

وی درباره بازدید از مراکز اقامتی مازندران توسط بازرسان این سازمان افزود: از ابتدای نوروز تاکنون 9 هزار واحد اقامتی توسط بازرسان سازمان مورد بازدید قرار گرفتند که عملکرد روز گذشته بازرسان این سازمان هزار و 152 مورد بوده است.

بزرگ‌نیا خاطرنشان کرد: بازرسان این سازمان در راستای بازدید از مراکز اقامتی به 161 واحد متخلف تذکر و اخطار کتبی دادند که میزان تذکرات روز گذشته 17 مورد بود.

این مسئول به تشویق 129 واحد اقامتی و گردشگری در این ایام خبر داد و گفت: از بین هزار و 152 بازدیدی که روز گذشته این واحدها صورت گرفت 18 واحد مورد تشویق واقع شدند.

به گزارش فارس، ستاد خدمات اجرایی خدمات سفر مازندران از 29 اسفند ماه 92 تا 15 فروردین 93 در مازندران تشکیل شد.

استاندار مازندران به عنوان رئیس ستاد خدمات سفر استان مازندران هست و بر عملکرد مسئولان در این ستاد نظارت دارد.

انتهای پیام/86004/ل30/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها