امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۱۱:۵۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 72807
تاریخ انتشار: ۱۲ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 61
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سلمانشهر بارش برف در غرب استان مازندران در حالی شروع شد که بسیاری از مسافران نوروزی ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سلمانشهر بارش برف در غرب استان مازندران در حالی شروع شد که بسیاری از مسافران نوروزی غرب مازندران را برای اسکان انتخاب کردند.

بارش برف هرچند از قبل پیش‌بینی شده بود ولی با وجود هشدارها مسافران نوروزی برای اسکان در شمال کشور گوی سبقت را از همدیگر ربودند.

رقابت برای گرفتن اقامت در مازندران به حدی بود که برخی از ویلاهای شخصی درجه دو و سه در این مناطق شبی 200 تا 300 هزار تومان نیز در اختیار مسافران نوروزی قرار می‌گیرد.

البته مناطق مرکزی مازندران نیز از تیررس هجوم مسافران دور نماند و ویلاهای شخصی استیجاری از شبی 40 تا 100 هزار تومان و در نقاط ساحلی تا شبی 250 هزار تومان نیز در اختیار مسافران قرار گرفت.

بارش باران بهاری در مازندران که در برخی از نقاط با ریزش برف همراه است باعث نگرانی برخی از مسافران نوروزی شد.

اندازه برف در حال حاضر در منطقه کجور به 20 سانتی‌متر رسید، در منطقه کوهستانی ساری نیز بارش برف نیز شدت گرفت.

از سلمانشهر نیز خبر می‌رسد که شدت بارش برف بسیار زیاد است و بیم آن می‌رسد که مسافران نورزی مازندران نیز در تجربه بحران سفید با مردم مازندران سهیم باشند.

هر چند هواشناسی مازندران خبر از کاهش پایداری هوا در مازندران داد ولی بارش برف نگران از ایجاد بحران شدید برف در مازندران دارد و تماس ما با مسئولان مدیریت بحران استان مازندران برای تمهیدات لازم در زمان بحران به نتیجه نداد و در تماسی که روز گذشته با خنجری برقرار شد اعلام کرد که یک ساعت دیگر پاسخگو است و در تماس امروز به خبرنگار فارس اعلام شد که الان در جلسه حضور دارد و امکان مکالمه با مدیریت بحران استان وجود ندارد.

انتهای پیام/86004/خ30/پ3003
برچسب ها:
آخرین اخبار