امروز : پنجشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۲۰:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 72816
تاریخ انتشار: ۱۲ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 51
به گزارش فارس، رضا قدیمی در این باره گفت: درپی واگذاری  امور کنترل و مبارزه با جانوران مضرشهری به شرکت ساماندهی  برنامه های متعددی در شرکت دنبال شده ...

به گزارش فارس، رضا قدیمی در این باره گفت: درپی واگذاری  امور کنترل و مبارزه با جانوران مضرشهری به شرکت ساماندهی  برنامه های متعددی در شرکت دنبال شده که یکی از این اقدامات  فرهنگ سازی جهت جلوگیری از رشد وتکثیر این جانوران است.
 
وی با بیان اینکه شرکت ساماندهی در همین راستا اقدام به راه اندازی 15 پایگاه آموزشی واطلاع رسانی پیرامون نحوه کنترل ومبارزه با جانوران مضر شهری همزمان با روز طبیعت در بوستانای بزرگ تهران نموده است، اظهارداشت :شهروندان می توانند با حضور در این پایگاه ها با انواع روشهای فیزیکی ، شیمیایی ومکانیکی مقابله با جانوان مضر شهری آشنا شوند.ضمن اینکه تله های چسبی نیز به صورت رایگان در اختیار آنها قرار می گیرد.
 
قدیمی با اشاره به اینکه شرکت ساماندهی طبق دستورالعمل معاونت خدمات شهری شهرداری تهران اقدام به راه اندازی این پایگاه ها نموده است تصریح کرد: شهروندان می توانند با مراجعه به پایگاه های فوق در سطح بوستان های بزرگ تهران از کتب و بروشورهای آموزشی موجود در پایگاه استفاده نمایند .همچنین کارشناسان ساماندهی مستقر در پایگاه آماده پاسخگویی به شهروندان تهرانی هستند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها