امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۸:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 72821
تاریخ انتشار: ۱۲ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 22
به گزارش فارس، مولایی شهردار منطقه با حضور در مجموعه هایی چون آبشار تهران و دریاچه شهدای خلیج فارس با همراهی قانم مقام شهردار ، معاونان و برخی ...

به گزارش فارس، مولایی شهردار منطقه با حضور در مجموعه هایی چون آبشار تهران و دریاچه شهدای خلیج فارس با همراهی قانم مقام شهردار ، معاونان و برخی همکارانش همچنین رییس پلیس راهور منطقه و کارکنان اجراییات ضمن بازدید از این مجموعه ها، تمهیدات شهرداری را برای پذیرایی از مهمانان روز طبیعت منطقه 22 اعلام کرد.

قاسم مولایی در این بازدید گفت: امسال با تاسی به شعار رهبر معظم انقلاب ، تامین شرایط رفاه و آسایش شهروندان را در مدیریتی جهادی و برپایه عزم ملی در دستور کار قرار داده ایم. این موضوعی است که دکتر قالیباف شهردار تهران نیز بر آن تاکید فراوان دارد. امسال با توجه به بهره برداری از مجموعه دریاچه شهدای خلیج فارس بر وسعت فضاهای تفریحی گردشگری منطقه افزوده شده و اکنون 4 مجموعه بزرگ دریاچه شهدای خلیج فارس، بوستان جنگلی چیتگر، بوستان جوانمردان ایران و آبشار تهران با امکانات مناسب آماده پذیرایی شهروندانی هستند که منطقه 22 را بعنوان تفرجگاه روز 13 فروردین انتخاب کرده اند و مطمئنا روز طبیعت امسال، جمعیت زیادتری نسبت به سالهای قبل به این محدوده از تهران مراجعه خواهند کرد.

وی در ادامه خاطر نشان کرد: منطقه 22 بوستانهای بزرگ دیگری چون بوستان لتمال کن، خرگوش دره و دهها بوستان محلی دارد که هر ساله پذیرای هزاران شهروند تهرانی در روز طبیعت بوده و ضروری است تمهیدات و امکانات لازم برای ارائه خدمات به مهمانان منطقه آماده شود.

بررسی وضعیت نظافت، آب شرب، بازیافت همچنین ارائه برنامه های فرهنگی، اقامه نماز جماعت ، تامین امنیت و ... و هماهنگی برای حضور راهنمایی و رانندگی، آتش نشانی، اورژانس، هلال احمر، نیروی انتظامی و ... در بوستانها و مراکز تفریحی منطقه 22 بخشی از برنامه بازدید بود.

گفتنی است در این برنامه گزارش هایی در خصوص اقدامات انجام شده برای استقبال از نوروز و بویژه روز طبیعت از سوی معاونتها به سمع و نظر شهردار منطقه 22 رسید.  
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها