امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۲۲:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 72850
تاریخ انتشار: ۱۲ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 46
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، منابع آگاهی که روند نبردهای گروه‌های مسلح تروریستی در ریف شمالی لاذقیه را از ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، منابع آگاهی که روند نبردهای گروه‌های مسلح تروریستی در ریف شمالی لاذقیه را از 2 هفته پیش تاکنون دنبال می‌کنند، تاکید کردند که طی 2 روز اخیر صدها تروریست اطراف روستای السمرا و مناطق خربه سولاس و النبعین به هلاکت رسیده‌اند.

به این ترتیب این منابع خاطر نشان می‌کنند که شمار کشته‌های گروه‌های تروریستی مسلح از آغاز حمله به مناطق مختلف ریف شمالی لاذقیه تاکنون به بیش از یک هزار نفر افزایش یافته است.

براساس اطلاعات به دست آمده هم اکنون منطقه النبعین و تپه استراتژیک 45 و همچنین کوه النسر در کنترل کامل ارتش سوریه است و یگان توپخانه ارتش سوریه مناطق اطراف شهر مرزی کسب و نبع المر و دروازه‌های مرزی را زیر آتش شدید خود دارد و توان پیشروی گروه‌های مسلح به سمت این مناطق را سلب کرده است.

این درحالی است که از ترکیه گزارش شده که مسئولان ترک به دستور اردوغان اقدام به بستن مرزهای خود به روی تروریست‌های فراری عرب و سوری کرده‌اند که توان حضور در نبردهای ریف لاذقیه و مقابله با ارتش سوریه را ندارند و این مرزها هم اکنون تنها به روی تروریست‌های اروپایی باز است و این تروریست‌ها فقط اجازه ورود به خاک ترکیه را دارند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها