امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۱۴:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 72861
تاریخ انتشار: ۱۲ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 29
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، پس از تصرف دو شهرک «فلیطه» و «راس المعره» در منطقه القلمون واقع در ریف شمالی ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در دمشق، پس از تصرف دو شهرک «فلیطه» و «راس المعره» در منطقه القلمون واقع در ریف شمالی دمشق نیروهای ارتش سوریه تروریست‌های فراری را در تپه‌های مجاور تحت تعقیب قرار دادند.

یک منبع میدانی سوری در این خصوص توضیح می‌دهد که هم اکنون عملیات پاکسازی القلمون رو به پایان است و هم اکنون دیگر پایگاه خطرناکی برای این گروه‌ها در این منطقه وجود ندارد و هرآنچه مشاهده می‌شود، تروریست‌هایی پراکنده در کوه‌ها و تپه‌های این منطقه هستند.

این منبع با بیان اینکه مهمترین کانون تجمع عناصر تروریستی هم اکنون شهرک «رنکوس»، در جنوب القلمون است، تاکید کرد که این شهرک آخرین شهرک در این منطقه به شمار می‌آید که تروریست‌ها بر آن تسلط دارند و نیروهای ارتش سوریه تلاش دارند، آن را از عناصر مسلح پاکسازی کنند.

وی ادامه داد: نیروهای ارتش سوریه ظرف روزهای آینده عملیات خود را در رنکوس پس از محاصره کامل آن و قطع راه‌های اصلی امداد و کمک رسانی به این شهرک که از عرسال در لبنان به آن ارسال می‌شود، عملیات خود را در رنکوس آزاد خواهند کرد.
انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها