امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۶:۰۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 72871
تاریخ انتشار: ۱۲ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 46
به گزارش فارس به نقل از تلویزیون «الحره»، تشکیلات خودگردان فلسطین پیشنهاد اسرائیل مبنی بر تمدید مذاکرات را رد کرده و آن را زورگویی برشمرد. این ...

به گزارش فارس به نقل از تلویزیون «الحره»، تشکیلات خودگردان فلسطین پیشنهاد اسرائیل مبنی بر تمدید مذاکرات را رد کرده و آن را زورگویی برشمرد.

این شبکه تلویزیونی به نقل از خبرنگار خود در فلسطین اشغالی اعلام کرد که رام الله اخبار منتشر شده مبنی بر موافقت فلسطینی‌ها با پیشنهاد تمدید مذاکرات با اسرائیلی‌ها را نفی کرد.

سایت صهیونیستی «والا» روز گذشته نوشته بود که طرف اسرائیلی پیشنهادی به آمریکا  ارائه داده است مبنی بر اینکه طرف فلسطینی قبل از آزادی گروه چهارم اسیران با تمدید مذاکرات موافقت کند تا در آن صورت شمار بیشتری از زندانیان آزاد شوند.

بر اساس این گزارش، رژیم صهیونیستی پیشنهاد آزادی 420 اسیر فلسطینی را در صورت موافقت رام الله با تمدید مذاکرات تا پایان سالجاری را ارائه کرده است. بر اساس این پیشنهاد، تل آویو خود نام‌ این 420 اسیر فلسطینی را انتخاب می‌کند.

«بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر اسرائیل روز گذشته در آغاز جلسه هفتگی هیئت دولتش گفت: آزادی چهارمین گروه از اسرای فلسطینی بدونت هزینه و مجانی نخواهد بود. این در حالی است که «صائب عریقات» مذاکره کننده ارشد تشکیلات خود گردان فلسطین نیز اعلام کرده بود که راه آزادی این اسیران بسته نشده است.

نتانیاهو با بیان اینکه مذاکرات درباره آزادی اسرای فلسطینی همچنان در جریان است و ممکن است تا چند روز آینده ادامه پیدا کند، یاد آور شد که در صورت دستیابی به توافقی در خصوص آزادی چهارمین گروه از اسرای فلسطینی، این موضوع به رأی کابینه گذاشته خواهد شد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها