امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 28
۱۰:۱۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 72872
تاریخ انتشار: ۱۲ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 45
به گزارش فارس به نقل از تلویزیون «اسکای نیوز» عربی، رسانه‌های پاریس اعلام کردند وزیر کشور فرانسه قرار است مأمور تشکیل کابینه جدید شود. بر اساس ...

به گزارش فارس به نقل از تلویزیون «اسکای نیوز» عربی، رسانه‌های پاریس اعلام کردند وزیر کشور فرانسه قرار است مأمور تشکیل کابینه جدید شود.

بر اساس این گزارش، ژان مارک آیرول» نخست‌وزیر فرانسه در پی اعلام نتایج انتخابات این کشور از سمت خود استعفا داده و رئیس جمهور نیز «مانوئل فالس» وزیر کشور کابینه فعلی را مامور تشکیل کابینه جدید کرد.

انتشار نتایج انتخابات شهرداری‌ها در فرانسه  حکایت از شکست سنگین سوسیالیست‌های حاکم در فرانسه؛ حزب «فرانسوا اولاند» رئیس جمهور این کشور در جریان برگزاری دور دوم انتخابات شهرداری‌ها دارد.

بر اساس این گزارش، حزب مخالف راست‌گرای میانه (UMP) به ریاست «ژان فرانسوا کوپه» مدعی پیروزی است و راست‌گرایان تندرو  (FN) نیز توانستند آرای خوبی به دست آورند به طوری که این حزب در 7 شهر بیشترین میزان آرا را کسب کرد.

محبوبیت سوسیالیست‌ها به دلیل نابسامانی اقتصادی در فرانسه بسیار کاهش یافته است.

پیش از این برخی رسانه اعلام کرده بودند که در پی انتشار نتیجه انتخابات، امکان برکناری «ژان مارک آیرول» نخست‌وزیر فرانسه نیز وجود دارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها