امروز : پنجشنبه ۶ آذر ۱۳۹۹ - 2020 November 26
۰۲:۱۱
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 729
تاریخ انتشار: ۲۲ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۲۶
تعداد بازدید: 360
حمید استیلی که صبح امروز برای بازدید از مناطق زلزله‌زده وارد شهر شنبه شده است در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بوشهر با تسلیت درگذشت شماری از هموطنان در ...

حمید استیلی که صبح امروز برای بازدید از مناطق زلزله‌زده وارد شهر شنبه شده است در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بوشهر با تسلیت درگذشت شماری از هموطنان در حادثه زلزله دشتی گفت: حادثه تاسف باری بود و من این حادثه را به تمام ملت ایران و خانواده‌های قربانیان تسلیت می‌گویم.

وی بیان کرد: تلاش گروه‌های امدادی را شاهد هستیم که با تمام توان در حال کمک به زلزله‌زدگان هستند و امکانات کمکی هم همچنان در حال توزیع است.

ملی پوش سابق کشورمان گفت: به نظر من مهم‌ترین نیازی که اکنون مردم این شهر زلزله‌زده دارند وسایل خنک کننده است چرا که به فصل گرما نزدیک می‌شویم و چادرهای امدادی جوابگو نخواهد بود و باید ترتیبی اتخاذ شود تا کانکس‌های کولردار در اختیار زلزله‌زدگان قرار داده شود.

استیلی بیان کرد: طبیعی است که وقتی خبر زلزله‌ را شنیدم متاثر شدم و بلافاصله تصمیم گرفتم به اینجا بیایم تا در کنار هموطنان زلزله‌زده باشم قرار بود روز گذشته بیایم که بلیط آماده نشد و اکنون در خدمت مردم شنبه هستم.

انتهای پیام/66006/ع30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها