امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۱۸:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 7291
تاریخ انتشار: ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۱۴:۱۸
تعداد بازدید: 167
به گزارش فارس به نقل از وی تری، مدیران شرکت امنیتی لاک اوت به این شبکه ها هشدار داده اند در صورت عدم تغییر رویه خود تا حداکثر 45 روز آینده در فهرست ...

به گزارش فارس به نقل از وی تری، مدیران شرکت امنیتی لاک اوت به این شبکه ها هشدار داده اند در صورت عدم تغییر رویه خود تا حداکثر 45 روز آینده در فهرست سیاه قرار گرفته و امکان دسترسی به کاربران و نمایش تبلیغات برای آنها را از دست می دهند.

با توجه به اینکه لاک اوت به بسیاری از کاربران تلفن همراه و شرکت های مرتبط در نقاط مختلف جهان خدمات می دهد قطع دسترسی شبکه های تبلیغاتی توسط آن تهدیدی جدی تلقی می شود.

لاک اوت تصریح کرده که تخلفات شرکت های تبلیغاتی روز به روز در حال گسترش است و بسیاری از آنها از Adware استفاده می کنند. این نرم افزارها در شبکه های تبلیغاتی گنجانده می شوند و اطلاعات شخصی کاربران را به طور محرمانه جمع اوری می کنند تا از انها برای ساماندهی تبلیغات آتی خود سوءاستفاده کنند.

اگر چه ابهامات حقوقی و قانونی در زمینه استفاده از این نرم افزارها وجود دارد، اما شرکت های امنیتی و فناوری در تلاش هستند دامنه سوءاستفاده از آنها را محدود کنند.

شبکه های تبلیغاتی به علت ضعف های امنیتی اندروید و همین طور فروشگاه آنلاین گوگل پلی به طور گسترده از آن سوءاستفاده می کنند.
انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها