امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۰:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 72921
تاریخ انتشار: ۱۲ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۵۵
تعداد بازدید: 35
فریبا گودرزی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس در خصوص شرایط جوی کشور طی دو روز آینده گفت: امروز شاهد بارش پراکنده باران همراه با وزش باد در شمال شرق ...

فریبا گودرزی در گفت‌وگو با خبرنگار جامعه فارس در خصوص شرایط جوی کشور طی دو روز آینده گفت: امروز شاهد بارش پراکنده باران همراه با وزش باد در شمال شرق و نوار شرقی کشور خواهیم بود.

کارشناس سازمان هواشناسی با بیان اینکه فردا یک سامانه بارشی جدید از جنوب غرب کشور وارد می‌شود، افزود: به دلیل ورود این سامانه بارشی در استان‌های چهارمحال و بختیاری، کهکیلویه و بویر احمد، لرستان و ارتفاعات اصفهان بارش برف رخ خواهد داد.

وی یادآور شد: همچنین در روز آینده بارش باران برای استان‌های اصفهان، خوزستان، کرمانشاه، همدان، ایلام، یزد و بوشهر پیش‌بینی می‌شود.

گودرزی در ادامه با بیان اینکه آسمان تهران، البرز و قم در روز طبیعت بارش پراکنده باران را تجربه می‌کنند، گفت: بارش‌ها طی روزهای آینده در استان‌های فارس، کهکیلویه و بویراحمد و چهارمحال بختیاری از شدت بیشتری برخوردار خواهد بود، به طوری که همراه با رعد و برق پیش‌بینی می‌شود.

وی درباره شرایط جوی کشور طی روز پنجشنبه اظهار داشت: پنجشنبه شمال شرق، شرق و جنوب شرق کشور بارش باران را تجربه می‌کند به طوری که علاوه بر استان‌های مزبور، جمعه بارش‌ها به نیمه شرقی کشور می‌رسد اما در اواخر وقت جمعه، این سامانه بارشی از کشور خارج می‌شود.

گودرزی با بیان اینکه تهران امروز وزش باد و در ارتفاعات بارش باران را شاهد خواهد بود، ادامه داد: شرایط جوی تهران در روز طبیعت، نیمه ابری تا ابری همراه با بارش پراکنده و رعد و برق پیش‌بینی می‌شود.

وی یادآور شد: حداکثر دمای هوای تهران در روز آینده 13 درجه و حداقل صفر درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود و این در حالی است که پایتخت  امروز کاهش 3 درجه ‌ای دما را تجربه کرده است.

گودرزی همچنین با بیان اینکه سردترین نقطه کشور امروز اردبیل با دمای 14 درجه زیر صفر است، گفت: در روز طبیعت (چهارشنبه) اکثر نقاط کشور هوایی گرمتر خواهند داشت ولی با توجه به ورود سامانه جدید بارشی، برخی نقاط کشور از جمله تهران بارندگی را تجربه می‌کنند.

این کارشناس سازمان هواشناسی خاطرنشان کرد: از اواخر وقت روز پنجشنبه شاهد بارش باران برای استان‌های شمالی کشور نیز خواهیم بود.

انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها