امروز : چهارشنبه ۴ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 24
۰۹:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 72923
تاریخ انتشار: ۱۲ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۱:۵۵
تعداد بازدید: 55
حمیدرضا فولادگر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در اصفهان اظهار داشت: در همه حکومت‌های جهان پس از پیروزی یک ...

حمیدرضا فولادگر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در اصفهان اظهار داشت: در همه حکومت‌های جهان پس از پیروزی یک انقلاب یا یک جریان سال‌ها طول می‌کشد تا نظام سیاسی تشکیل شود و قانون اساسی نوشته شود ولی در ایران با اتکا به رهبری امام (ره) و نیروهای کارآمد انقلابی و قوه ایمان و اعتقاد در کم‌ترین زمان رکورد تشکیل حکومت قانونمند اسلامی با مراجعه به آرای مردمی زده شد.

وی افزود: هر حکومتی که با انقلاب به پیروزی برسد دیگر به رأی مردم اتکا نمی‌کند چون قدرت را در دست دارد ولی امام راحل (ره) فرمودند باید رفراندوم برگزار شود تا مردم خود نوع حکومت را انتخاب کنند و مردم هم که قبلاً بارها در قطع‌نامه‌ها و راه‌پیمایی‌های میلیونی جمهوری اسلامی را به عنوان نوع حکومت برگزیده بودند، این بار با حضور میلیونی مهر تأیید بر جمهوری اسلامی زدند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در هیچ کجای دنیا یک نظام در بین مردم بیش از 98 درصد مشروعیت نداشته و تکرار این معجزه بزرگ خداوندی بارها در عرصه‌های مختلف انتخابات نیز تکرار شده و مردم با حضور حد اکثری در مرحله اول جمهوری اسلامی را تأیید و حمایت کردند و در مرحله بعد هم نفرات شایسته‌ای برای تحقق آرمان‌ها و برنامه‌های انقلاب انتخاب کردند.

وی با بیان اینکه همه نظام‌ها و حکومت‌ها در دنیا پس از چند سال دچار دگرگونی و انحراف و تغییر شدند تاکید کرد: ولی شاهدیم انقلاب اسلامی بعد از 35 سال با رهبری که از ارکان اصلی بروز انقلاب بوده و مدیرانی که همه در جریان انقلاب نقش و شرکت داشتند، بدون کم‌ترین انحراف و تغییر در گفتمان‌ها و آرمان‌ها بدون چپ روی و راست روی در مسیر اصلی خود در جریان و پیشرفت است.

تداوم پیشرفت‌های کشور منوط به اجرایی کردن فرمایشات رهبری انقلاب

فولادگر یادآور شد: علی‌رغم همه دشمنی‌های استکبار غرب که بارها در صحنه‌های مختلف سعی در تنگ کردن عرصه بر انقلاب اسلامی داشته، جمهوری اسلامی باقدرت و توان در سایه رهبری ولی امر مسلمین و نیروهای انقلابی و نیز مجاهدت مردم ایثارگر به پیروزی‌های بزرگ در عرصه علمی و دفاعی و پیشرفت‌های فرهنگی و اجتماعی رسیده است.

این مسئول خاطرنشان کرد: یاران جمهوری اسلامی اکنون همان یاران امام و انقلاب هستند و مردم در پیروی از ولی‌فقیه که دنباله اطاعت از خدا و رسول اکرم است، ذره‌ای در دفاع از ولایت مطلقه فقیه و اطاعت از فرامین انقلابی و اسلامی ایشان پا پس نکشیدند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر ضرورت حفظ مجاهدت‌های امام (ره) و شهدای انقلاب گفت: اکنون با گذشت 35 سال باید میراث 12 فروردین 58 را پاس داشته و با عنایت ویژه به رهنمودهای رهبری و نکات ارزنده‌ای که برای اقتصاد و فرهنگ فرمودند، مشکلات پیش‌روی پیشرفت نظام را یکی پس از دیگری از میان برداریم.

فولادگر در خصوص پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب یادآور شد: پیشرفت کشور و تداوم انقلاب اسلامی و برآورده شدن اهداف چشم‌انداز نظام تنها در گرو عمل به فرمایشات کلیدی رهبر معظم انقلاب در باب اقتصاد مقاومتی و حرکت جهادی مدیران است.

وی گفت: اگر به صورت جهادی با کمک عزم و پایمردی مردم در صحنه‌های اقتصادی و فرهنگی وارد شویم همان‌گونه که دفاع مقدس را با سرافرازی پشت سر گذاشتیم در سنگر جنگ اقتصادی که دشمنان تحمیل کردند هم پیروز می‌شویم.

انتهای پیام/2301/ل30
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها