امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۲۱:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 72950
تاریخ انتشار: ۱۲ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۱۹:۰۰
تعداد بازدید: 86
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روز گذشته اعلام شد که شرکت کانادایی CDS SOCCER که نیلسون دروازه‌بان برزیلی را به پرسپولیس ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روز گذشته اعلام شد که شرکت کانادایی CDS SOCCER که نیلسون دروازه‌بان برزیلی را به پرسپولیس ترانسفر کرده باید 10 درصد از قرارداد این بازیکن را در 6 ماه گذشته از طریق باشگاه پرسپولیس دریافت می‌کرد اما موفق به دریافت این مبلغ نشد و به همین دلیل در نامه‌ای فوری به فیفا که رونوشت آن به فدراسیون فوتبال ایران هم ارسال شده است، خواستار ممانعت از بازی کردن نیلسون در پرسپولیس شد.

مصطفی شکری مشاور حقوقی باشگاه پرسپولیس نیز در واکنش به این خبر اعلام کرد یک مدیر برنامه و شرکت انتقال دهنده نمی‌تواند مانع یک بازیکن شود تا در یک دیدار به میدان نرود، بالاخره قراردادی وجود دارد و اینگونه مسائل به وجود می‌آید اما آنها نمی‌توانند مانع این کار شوند.

نامه این شرکت به مدیر برنامه‌های ایرانی نیلسون در همین رابطه به خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ارسال شده که متن آن به شرح زیر است:
 
 


 

زمانی طولانی از آخرین نامه ما به شما می‌گذرد که در آن خواسته بودیم حق کمیسیون ما در این قرارداد پرداخت شود اما متاسفانه تاکنون هیچ خبری از شما دریافت نکردیم.

تنها چیزی که در این مدت از سوی شما رسیده،‌ تصویر یک چک در ایمیل بود که به نظر واقعی می‌رسید؛ نمی‌دانیم چطور باید تشخیص دهیم که واقعی است یا نه. آنها به ما گفتند مشکلی برای تغییر تاریخ چک وجود ندارد اما مبلغ آن؟ است. ما در این زمینه اسناد بیشتری می‌خواهیم زیرا هنوز نسخه اصلی آن را دریافت نکرده‌ایم.

با تمام احترام و با توجه به شرایطی که در بالا آورده شد، ما نامه‌ای هم به کمیته انضباطی فیفا نوشتیم تا مشکل ما هر چه زودتر رفع شود.

بسیار خوشحال خواهیم شد اگر این مشکل به شکلی دوستانه در روزهای آینده برطرف شود.

انتهای پیام/م
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها