امروز : دوشنبه ۳ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 23
۲۰:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 72978
تاریخ انتشار: ۱۳ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 61
محسن رحمانی مسئول بسیج دانشگاه خواجه نصیر در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گفت: 12 فروردین ماه روز ...

محسن رحمانی مسئول بسیج دانشگاه خواجه نصیر در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، گفت: 12 فروردین ماه روز جمهوری اسلامی و رای مردم به نظام است که این مسئله تا امروز یعنی در دهه چهارم انقلاب نیز تداوم داشته است.

وی حضور حماسه‌ساز مردم در انتخابات مختلف را نشانگر تداوم رای «آری» به نظام دانست و اظهار داشت: پس از انقلاب اسلامی تاکنون بیش از 30 انتخابات برگزار شده است که حضور حماسی مردم در هر یک از این انتخابات نشانگر رای دوباره به نظام است.

رحمانی افزود: حضور مردم در انتخابات نشانگر این مطلب است که مردم می‌خواهند انقلاب اسلامی تثبیت شده و حرکت رو به جلو داشته باشد.

مسئول بسیج دانشگاه خواجه نصیر ادامه داد: البته تلاش برای تحقق شعار سال نیز به نوعی رای دوباره به نظام است و تشکل‌های دانشجویی نیز در این رابطه نقش اساسی دارند.

وی با اشاره به نقش تشکل‌های دانشجویی در تحقق شعار سال گفت: تشکل‌های دانشجویی باید بحث گفتمان سازی اقتصاد مقاومتی را مطرح کرده و از طریق گفتمان سازی، اقتصاد مقاومتی و استفاده از تولید داخل را به یک فرهنگ تبدیل کنند.

رحمانی اضافه کرد: پیگیری و مطالبه برنامه‌ریزی‌های مسئولان برای تحقق شعار سال نیز برعهده تشکل‌های دانشجویی است که باید از مسئولان مطالبه کنند که آیا شعار سال محقق شده است یا خیر، و مسئولان برای تحقق شعار سال چگونه برنامه‌ریزی کرده‌اند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها