امروز : شنبه ۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 20
۰۲:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 72981
تاریخ انتشار: ۱۳ فروردین ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 45
حمید رضا ترقی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه درایت ...

حمید رضا ترقی عضو شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با بیان اینکه درایت امام(ره) باعث موفقیت و پیروزی انقلاب اسلامی و آری گفتن مردم به جمهوری اسلامی شد، اظهارداشت: امام(ره) در واقع چون از ابتدای مبارزه به این موضوع معتقد بودند که امامت و اجرای احکام اسلامی در جامعه بدون خواست و اراده مردم میسر نمی شود، به همین دلیل در طی دوران تبعید15ساله شان تمام نیروی خود را بر تشویق ملت در به کارگیری اندیشه و آرمانهای انقلاب گذاشتند.

ترقی ادامه داد: همانطور که امام(ره) فرموده بودند سربازهای من هنوز در‏ گهواره هستند، نیروهای معتقد به امام(ره) نیز در طی این 15 سال تبعید تلاش کردند تا با تربیت نیروهای انقلابی و معتقد به آرمانهای انقلاب در این مسیر حرکت کنند.

وی زمینه سازی های گذشته را باعث موفقیت و پیروزی انقلاب دانست و گفت: مردم نیز در این مسیر با انتخاب جمهوری اسلامی همان چیزی را که خواسته حضرت امام(ره) بود فراهم کردند.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها